Mobile Soccer League
0 (0)

Opis:

Gra Mobile Soccer League  to projekt piłkarski, w którym musisz wyprowadzić drużynę na pozycje liderów, walczyć o puchary i określić taktykę zawodników.

Użytkownik wybiera drużynę, aranżuje zawodników i wysyła ich na walkę piłkarską. Sklep zapasowy jest wystarczająco duży - z 18 należy wybrać najlepszy. W razie potrzeby skład może ulec zmianie. Wśród lig i mistrzostw można wskazać, w którym wydarzeniu sportowym drużyna będzie uczestniczyć. W meczach wydarzenia urzekają od pierwszych sekund. Trener klika na sportowca, kontroluje jego ruchy za pomocą joysticka w lewym dolnym rogu ekranu. Po prawej stronie znajdują się klawisze akcji, możesz wykonywać szarpnięcia, podania i inne manewry. W razie potrzeby szybko przełącz się na dowolnego innego członka zespołu.

Wydarzenia wyglądają bardzo żywo, jeśli siła uderzenia okaże się większa niż potrzebna – z dużym prawdopodobieństwem piłka wyleci poza boisko. Potrafi też uderzyć w sztangę. Będziesz musiał podjąć wysiłek, aby strzelać gole, zapobiegać strzałom na bramkę i osiągnąć wyższą pozycję w tabeli liderów. Proces jest ściśle monitorowany przez doświadczonego sędziego, jeśli pojawią się błędy lub nieprawidłowe manewry, z pewnością usłyszysz gwizdek. Ważnym zadaniem jest znalezienie optymalnego algorytmu działań, uwzględniającego styl zachowania przeciwników. Zaleca się skoncentrowanie się na doskonaleniu schematu i wprowadzaniu nowych skutecznych technik.

Charakterystyczne cechy gry Mobile Soccer League:

  • mecze piłki nożnej w meczach towarzyskich, mistrzostwach i ligach;
  • wybór sportowca i czynność, którą wykonuje;
  • dostosowanie pozycji piłkarzy;
  • możliwość występów dla wybitnych klubów;
  • potrzeba przemyślenia taktyk i kombinacji.

Animowany projekt graficzny oferowany jest do kontemplacji w formacie dwuwymiarowym lub trójwymiarowym do wyboru. Możesz przemawiać w imieniu dowolnego klubu, od nieznanego po legendarny. Deweloper nie nakładał ograniczeń na wrażenia z rozgrywki, pozwalał każdemu ustawić się pod pożądanym kątem. Popularność drużyny nie wpływa na zachowanie sportowców. Spróbuj poprowadzić swoje podopieczne do liderów, wygraj mistrzostwa w różnych ligach!


Reklama

Pobierz Mobile Soccer League 1.0.29

Nowości w tej wersji
* Improvements.
informacje ogólne
wersja 1.0.29 (29)
Data umieszczenia 2021-11-11 22:54
rozmiar 45.92 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Rasu Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/08/18 09:59
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |