Opis:

Gra Nowhere House to logiczna przygoda dla Androida, która pokaże graczom przyjemną ręcznie rysowaną grafikę, ciekawą historię, przesiąkniętą legendami i mistycyzmem, a nawet kilka możliwych kierunków rozwoju wydarzeń, zarówno dobrych, jak i złych.

Grę przygotowaliśmy w studiu Dark Dome, które specjalizuje się w tego typu projektach, mając już cztery z nich na Androida. Nowość jest jednym z najpopularniejszych projektów i należy zauważyć, że styl twórców wyraźnie czerpie inspirację od innych, równie znanych twórców questów o podobnym temacie - Rusty Lake i ich serii Cube Escape, z którymi odwiedzający nasza strona jest od dawna znana. Tak czy inaczej, ten projekt może być świetnym dodatkiem do kolekcji.


Wydarzenia z gry będą rozgrywać się w mieście o dziwnej nazwie „Ukryte”, w którym według legendy dawno temu mieszkała wiedźma. Czasy były osobliwe, więc miejscowi złapali go i oczywiście planowali go spalić. Jednak wiedźma zniknęła i egzekucja nie odbyła się, ale jednocześnie nikt inny jej nie spotkał. Z przypomnienia na wzgórzu znajduje się starożytna rezydencja, w której kiedyś mieszkała wiedźma. Nikt nawet dzisiaj nie chodzi do tego domu, bo z jednej z legend po prostu nie da się wydostać, ale jak rozumiesz, twoja postać będzie musiała to przetestować w praktyce. Czy jesteś gotowy, aby samemu sprawdzić rzeczywistość starożytnej legendy?

W domu trzeba dokładnie przestudiować sytuację, poszukać przydatnych przedmiotów i spróbować rozwikłać wszystkie sekrety, których jest wiele.


Cechy gry Nigdzie Dom na Androida:

  • Fabuła, która jest zarówno obecna, jak i interesująca;
  • Szukaj przedmiotów w wyszukanym wnętrzu domu wiedźmy;
  • Wiele tajemnic i tajemnic;
  • Piękna, ręcznie rysowana grafika;
  • Szeroki wybór lokalizacji i wygodne sterowanie;
  • Kilka możliwych zakończeń, co oznacza wysoką wartość powtórki;
  • W grze nie ma zakupów i możesz ją pobrać za darmo.

Wady gry:

  • Jest trochę reklamy, która nie przeszkadza.

Konkluzja: Nowhere House to ciekawy i uzależniający projekt o nietypowym designie. Jedyną rzeczą jest to, że jest naprawdę bardzo podobny do wspomnianych gier innego dewelopera. Dlaczego jednak nie?


Reklama

Pobierz Nowhere House 1.0.40

Nowości w tej wersji

First version
informacje ogólne
wersja 1.0.40 (1000040)
Data umieszczenia 2022-05-21 07:44
rozmiar 54.4 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
AD_ID

AD_ID

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Wszystkie aplikacje Dark Dome na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/08/21 09:51
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |