Opis:

Gra Nowhere House to logiczna przygoda dla Androida, która pokaże graczom przyjemną ręcznie rysowaną grafikę, ciekawą historię, przesiąkniętą legendami i mistycyzmem, a nawet kilka możliwych kierunków rozwoju wydarzeń, zarówno dobrych, jak i złych.

Grę przygotowaliśmy w studiu Dark Dome, które specjalizuje się w tego typu projektach, mając już cztery z nich na Androida. Nowość jest jednym z najpopularniejszych projektów i należy zauważyć, że styl twórców wyraźnie czerpie inspirację od innych, równie znanych twórców questów o podobnym temacie - Rusty Lake i ich serii Cube Escape, z którymi odwiedzający nasza strona jest od dawna znana. Tak czy inaczej, ten projekt może być świetnym dodatkiem do kolekcji.


Wydarzenia z gry będą rozgrywać się w mieście o dziwnej nazwie „Ukryte”, w którym według legendy dawno temu mieszkała wiedźma. Czasy były osobliwe, więc miejscowi złapali go i oczywiście planowali go spalić. Jednak wiedźma zniknęła i egzekucja nie odbyła się, ale jednocześnie nikt inny jej nie spotkał. Z przypomnienia na wzgórzu znajduje się starożytna rezydencja, w której kiedyś mieszkała wiedźma. Nikt nawet dzisiaj nie chodzi do tego domu, bo z jednej z legend po prostu nie da się wydostać, ale jak rozumiesz, twoja postać będzie musiała to przetestować w praktyce. Czy jesteś gotowy, aby samemu sprawdzić rzeczywistość starożytnej legendy?

W domu trzeba dokładnie przestudiować sytuację, poszukać przydatnych przedmiotów i spróbować rozwikłać wszystkie sekrety, których jest wiele.


Cechy gry Nigdzie Dom na Androida:

  • Fabuła, która jest zarówno obecna, jak i interesująca;
  • Szukaj przedmiotów w wyszukanym wnętrzu domu wiedźmy;
  • Wiele tajemnic i tajemnic;
  • Piękna, ręcznie rysowana grafika;
  • Szeroki wybór lokalizacji i wygodne sterowanie;
  • Kilka możliwych zakończeń, co oznacza wysoką wartość powtórki;
  • W grze nie ma zakupów i możesz ją pobrać za darmo.

Wady gry:

  • Jest trochę reklamy, która nie przeszkadza.

Konkluzja: Nowhere House to ciekawy i uzależniający projekt o nietypowym designie. Jedyną rzeczą jest to, że jest naprawdę bardzo podobny do wspomnianych gier innego dewelopera. Dlaczego jednak nie?


Reklama

Pobierz Nowhere House 1.0.30

Nowości w tej wersji

First version
informacje ogólne
wersja 1.0.30 (1000030)
Data umieszczenia 2021-01-31 09:31
rozmiar 52.95 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje Dark Dome na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/08/21 09:51
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |