BT21 POP STAR
0 (0)

Opis:

BT21 POP STAR  to gra, którą pokochają wszyscy fani koreańskiego popu. To właśnie tych projektów brakuje tym, którzy uwielbiają młodych wykonawców!

BT21 POP STAR łączy popularne motywy, prosty i uroczy design, ciekawe historie. Możesz grać ze znajomymi, łącząc siły! BT21 POP STAR jest idealny dla tych, którzy chcą lepiej poznać BT21, mogą spędzać dużo czasu przed ekranem smartfona. Projekt powstał z myślą o tych, którzy lubią bawić się podczas przerw i komunikacji miejskiej.


Kolejną zaletą BT21 POP STAR jest to, że gracz z dowolnym doświadczeniem może zacząć grać. Na to czekały armie! Świat muzyki i świat gier są jeszcze daleko od siebie, ale to nie znaczy, że nigdy nie będą iść w parze. Gracz nie musi posiadać zaawansowanego smartfona, aby w pełni cieszyć się BT21 POP STAR. Nawet ci, którzy jeszcze kilka dni temu nie byli na to gotowi, mogą spróbować swoich sił w ekscytujących bitwach. Gra nie wymaga inwestycji. Zabawa jest tutaj dostępna dla wszystkich!


Projekt może nie zyskał dużej popularności w Google Play (obecnie nieco ponad 2000 pobrań), ale ma ogromny potencjał. Fanów koreańskiego popu jest wielu, co oznacza, że ​​każdy fan tego gatunku znajdzie w BT21 POP STAR coś dla siebie.


Projekt szczególnie przypadnie do gustu fanom znajomych łamigłówek. Będziesz musiał łączyć przedmioty, ale nie wymaga to ogromnego wysiłku umysłowego. Wystarczy dokładnie przyjrzeć się polu gry. Dlatego BT21 POP STAR jest odpowiedni dla graczy w każdym wieku i w każdym doświadczeniu.


Charakterystyczne cechy gry:

  • umiejętność interakcji z prawdziwymi przyjaciółmi;
  • popularne tematy;
  • ładny styl, który z pewnością pokochają fani koreańskiej muzyki;
  • możliwość grania z niemal każdego nowoczesnego (lub prawie) urządzenia.

Czy jesteś pewien, że nowa i niezwykle istotna moda na koreańską muzykę pop nie rozpocznie się wraz z tą grą? Zacznij rozwiązywać łamigłówki, odtwarzaj historie i dowiedz się więcej. Dlaczego powstała ta gra?


Reklama

BT21 POP STAR

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/08/22 09:03
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |