Opis:

Hotel Elevator  to gra na urządzenia mobilne z unikalną rozgrywką. Projekt łączył dynamiczną akcję z zarządzaniem całym hotelem. W Hotelu Elevator wszystko sprowadza się do poruszania się w windzie. To z jego pomocą personel może przedostać się z punktu A do punktu B. A zwykły gość może pomyśleć, że wszystko stanie się szybko i prosto. Oczywiście! W końcu goście nie borykają się z trudnościami, nie mają obowiązków związanych z zarządzaniem.


Hotel to miejsce, w którym jedni odpoczywają, a inni pracują bez przerwy. Ale jak personel może zrobić wszystko? Aby to zrobić, będziesz musiał nauczyć się sztuki zarządzania własnym czasem pracy. Winda Hotelowa pomoże Ci rozwinąć tę cenną umiejętność, która z pewnością przyda się w prawdziwym życiu.

W grze musisz wykonać wiele różnych zadań. Niektóre rozwijają logikę, podczas gdy inne pozwalają przyciągnąć uwagę. Dlatego Hotel Elevator nie jest dla każdego.


Młodsi gracze mogą stawić czoła wyzwaniom nie do pokonania. Ale są też dorośli, którzy uważają, że podczas zabawy trzeba odpocząć. Hotel Elevator został stworzony wyłącznie dla tych, którzy kochają napiętą atmosferę. Obowiązki związane z zarządzaniem hotelem i rozwiązywaniem zagadek będą musiały być niesamowicie szybkie, a to podnosi presję i zwiększa tętno. Hotel Elevator nie może być polecany graczom wrażliwym na wpływy.


Trudność będzie stopniowo rosła, ale już na samym początku gry sytuacja będzie wydawać się napięta. Musisz przymierzyć się zarówno do roli operatora windy, jak i konsjerża. Wszystko byłoby dobrze, gdyby był to mały hotel w małym miasteczku, do którego ludzie przyjeżdżają z innych osiedli wyłącznie w celach biznesowych.

Ale w Hotelu Elevator spotkasz wszelkiego rodzaju gości. Tutaj znajdziesz się w dużym hotelu wypoczynkowym. Wygląda na to, że przepływ odwiedzających jest nieskończony? To prawda!

Chociaż Hotel Elevator ma dość wąski zakres, gra została już pobrana około 10 000 razy (według Google Play). Niemal wszyscy użytkownicy Androida, którzy testowali projekt, wystawili grze pozytywne oceny. Tobie też się spodoba!


Reklama

Pobierz Hotel Elevator 2.0.4.335

Nowości w tej wersji
* Bugs fixed
informacje ogólne
wersja 2.0.4.335 (111)
Data umieszczenia 2021-10-25 11:11
rozmiar 84.02 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/08/26 09:05
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |