Fall Guy Legend
0 (0)

Opis:

Gra Fall Guy Legend na Androida to bardzo skromny z wizualnego punktu widzenia symulator, który oferuje wszelkiego rodzaju zastraszanie i inne destrukcyjne działania. Grafika jest tu warunkowa, postać też jest bez twarzy, jednak prawie wszystko można zepsuć i można zobaczyć, jak się rozpada. Ta aktywność jest nie mniej dziwna, ale wiele osób ma skłonność do destrukcji, którą oczywiście lepiej rozlać w cyfrowym świecie.


Grę przygotowaliśmy w LGI Game Studio i warto od razu zaznaczyć, że studio jest młode (to ich drugi projekt) i na razie specjalizuje się w klonach innych znanych projektów, oferując własną wizję fizyki i grafiki. Pomysł jest jednak w pełni zachowany, więc teoretycznie można spokojnie poszukać oryginału tego projektu, ale z wielu powodów nikt nie będzie na to tracił czasu. Nawiasem mówiąc, ich drugi projekt to łamigłówka o nazwie Hero Toxic, która opowiada o facecie, który zawsze ląduje w zbiornikach z kwasem…


Pomysł na to, co się dzieje, jest bardzo zabawny. Zadaniem gracza jest wystrzelenie swojej postaci na tor przeszkód, aby zadać mu maksymalne obrażenia. Im więcej obrażeń, tym więcej punktów otrzymasz. Zdobyte punkty można wydać na nowe lokacje lub przeszkody, które można wykorzystać do wyposażenia lokacji.

Istnieją również pojazdy, które można kupić za darowiznę lub użyć raz, oglądając promocyjny film. Zwiększa liczbę możliwych kombinacji i kilka opcji startowych dostępnych dla twojej postaci. W rezultacie istnieje wiele kombinacji. "Ładny" drobiazg - miejsca obrażeń podczas upadku są podświetlone, co tworzy dodatkową interaktywność.


Cechy gry Fall Guy Legend na Androida:

  • Podstawą gry jest doskonała fizyka;
  • Kilka lokalizacji do wyboru;
  • Porządny zestaw pułapek i przeszkód;
  • Kilka pojazdów zwiększających obrażenia twojej postaci.

Niedogodności:

  • Jest reklama, patrząc, jak gracz może zdobyć trochę "gadżetów";
  • Są też zakupy, ale można się świetnie bawić bez inwestycji.


Konkluzja: pomimo grafiki i drugorzędnego pomysłu, gra Fall Guy Legend to doskonały i bardzo zabawny zabójca czasu, na którym można spędzić dużo czasu z przyjemnością, uspokajając swój system nerwowy.


Reklama

Pobierz Fall Guy Legend 2.7

Nowości w tej wersji
Bug fixed
informacje ogólne
wersja 2.7 (27)
Data umieszczenia 2022-04-17 09:34
rozmiar 63.28 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

AD_ID

AD_ID

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/08/27 11:12
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |