Big Farm: Tractor Dash
0 (0)

Big Farm: Tractor Dash

Opis:

Big Farm: Tractor Dash  to symulator farmy, w którym musisz stale kosić trawę. Rozgrywka sprowadza się tutaj do jazdy traktorem, na którym można swobodnie poruszać się po polach. Trzeba będzie zwrócić uwagę na zbiory. Nie możesz pozwolić, by cała Twoja praca poszła na marne!


Big Farm: Tractor Dash jest odpowiedni dla graczy w każdym wieku. W tej grze naprawdę można się zrelaksować. Idealnie nadaje się na spokojny domowy wieczór.

Wyzwaniem w grze jest odbudowanie farmy od podstaw. Bardzo trudno jest uporządkować teren porośnięty trawą, na którym znajduje się wiele zniszczonych budynków. Zwykle kosztuje to sporo pieniędzy, ale w Big Farm: Tractor Dash gracz będzie musiał poradzić sobie z zadaniem samodzielnie, wykorzystując technikę.

Na farmie spotkasz różne kultury. Zbiory pszenicy i kukurydzy muszą być zbierane pojedynczo. Musisz jeździć ciągnikiem po hektarach, pilnując zużycia paliwa.


Najczęściej gracze demonstrują umiejętność prowadzenia samochodów w jeździe na czas. Ale to nie znaczy, że prowadzenie ciągnika jest łatwe! Big Farm: Tractor Dash wyjaśnia, że ​​​​jazda w polu może być znacznie trudniejsza, niż się wydaje. Po drodze będziesz musiał wykonywać zadania robocze, które mogą częściowo odwrócić uwagę od zarządzania sprzętem.

Grając w Big Farm: Tractor Dash dowiesz się, że dom na farmie został kiedyś zniszczony. I to jest podstawa wszystkiego! Przede wszystkim trzeba będzie wyremontować dom wiejski, który jest głównym budynkiem. Zwykle ziemia na jednym obszarze jest uprawiana z pokolenia na pokolenie. Ranczo to rodzinny dom z własnymi gustami i zamówieniami. Odtwórz to wszystko na swojej własnej farmie, czyniąc ją naprawdę piękną i wyjątkową!


Jakie są główne cechy Big Farm: Tractor Dash?

  • Jest to gra z niesamowicie medytacyjną rozgrywką, w której możesz powoli poruszać się na traktorze, kosić trawę i zbierać plony.
  • Świetna grafika, hipnotyzujące otoczenie.
  • Możliwość zmiany farmy według własnego uznania, przywracania budynków.
  • Gra jest odpowiednia dla graczy w każdym wieku. Doświadczenie w podobnych projektach nie będzie odgrywać decydującej roli.

Reklama

Big Farm: Tractor Dash

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/08/29 10:41
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |