SEKTOR WOJNY Oto
0 (0)

SEKTOR WOJNY Oto

Opis:

WAR SECTOR  to wieloosobowa gra mobilna, w której atakujesz, opanowujesz, podbijasz i bronisz. Bitwy odbywają się tutaj w grupach po pięciu graczy (w każdej drużynie). Przygotuj się na zanurzenie się w gąszcz bitew, zmierz się z niebezpieczeństwami twarzą w twarz!


Wszystkie bitwy w WAR SECTOR toczą się w naprawdę szybkim trybie. Gracz musi dokładnie przestudiować sytuację, umieć podejmować spontaniczne decyzje i szybko analizować to, co dzieje się na ekranie. Wynik strzelaniny może się w każdej chwili zmienić. Jesteś w SEKTORZE WOJNY! Tutaj nigdy nie możesz się rozproszyć ani zakończyć gry przed czasem. To zawiedzie nie tylko siebie, ale cały zespół.


Grafika 3D przyczynia się do większego wrażenia, a ścieżka dźwiękowa w WAR SECTOR wydaje się wielu niewiarygodnie realistyczna! Gracz wyobraża sobie, że w rzeczywistości znajduje się na polu bitwy, gdzie na każdym kroku czyhają niebezpieczeństwa.

Gracz z dowolnym doświadczeniem będzie w stanie zrozumieć WAR SECTOR. Tak, będzie to trudne, jeśli nigdy wcześniej nie grałeś w strzelanki. Ale interfejs gry i mechanizm sterowania bohatera są absolutnie jasne. Nie musisz spędzać dziesiątek godzin tylko po to, żeby to rozgryźć, nauczyć się poruszać i strzelać. Nie będzie żmudnego treningu, w którym będziesz musiał naciskać różne rzadko powiązane ze sobą przyciski. WAR SECTOR jest opcjonalny i nie powinieneś ćwiczyć przed bitwą. Po prostu zacznij strzelać! Celuj lepiej, poruszaj się po terenie i szybko podejmuj decyzje. Jeśli nauczysz się brać odpowiedzialność również za zespół, twoje umiejętności bardzo szybko wzrosną. Naucz się przydzielać role, atakować i wycofywać się na czas.


Twórcy WAR SECTOR przewidzieli, że zaraz po premierze mogą pojawić się problemy z siecią. Ale zwykli gracze tego nie zauważą. Możesz cieszyć się strzelaniną w dowolnym momencie!

Jeśli chcesz walczyć z prawdziwymi graczami, wprowadzono unikalny system selekcji. Początkujący nie będzie z kimś, kto już osiągnął wielkie wyżyny, przestudiował grę od środka i na zewnątrz.


Reklama

SEKTOR WOJNY Oto

Wszystkie aplikacje Nordcurrent na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/08/31 09:04
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |