Opis:

Merge Plants  to gra mobilna, w której gracze będą musieli chronić swój ogród przed krwiożerczymi potworami. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że zombie w każdej chwili będą chciały ucztować na twoich mózgach. A głowa wciąż jest potrzebna!

Kiedy już założysz swoją farmę w złym miejscu. Za późno, żeby coś naprawić. Pozostaje tylko poradzić sobie z konsekwencjami.


Rośliny w Merge Plants mogą sobie radzić same. Jednak ich siła może wzmacniać skojarzenia. Będziesz musiał posadzić obok siebie podobne rośliny, aby skuteczniej opierać się zombie. Im więcej masz zielonych sojuszników, tym łatwiej się bronisz. Jednak bardzo młode rośliny nie mogą dobrze walczyć. Ważne jest, aby jak najwcześniej osiągnęli szczyt mocy. I tu sytuacja zależy od gracza. Dbasz o swój ogród?

W Merge Plants możesz przyspieszyć czas lądowania za pomocą specjalnej funkcji. Możesz wcześniej przygotować się do poważnej bitwy lub rozwiązać problemy, gdy się pojawią.


Potwory będą chciały przeniknąć do twojego domu za wszelką cenę. Musisz się na to stale przygotowywać. Przegrasz, jeśli zombie nadal staną na ich drodze. Ale czy zdarza się to często?

W Merge Plants możesz zarabiać pieniądze nawet podczas snu i relaksu. Gra nie zobowiązuje do regularnego wchodzenia do niej, nie wymaga wydatkowania realnych środków. Skontaktuj się z projektem w dogodnym czasie, zbieraj hojne bonusy i baw się dobrze.


Podczas gry gracz może odkrywać nowe terytoria, otwierać nowe obszary do pompowania. Jeśli masz kilka roślin tego samego poziomu, możesz połączyć je w potężniejszą. Szczególnie takie rozwiązanie jest istotne w momentach, gdy miejsca nie wystarcza, a potrzebna jest naprawdę duża moc.

Rośliny można przesuwać podczas walki. Czasami okazuje się to dodatkową korzyścią.


Charakterystyczne cechy Merge Plants:

  • prosta obsługa i szkolenie,
  • intuicyjny interfejs,
  • znajomy mechanizm gry,
  • możliwość otrzymywania bonusów nawet podczas snu,
  • boostery i ulepszenia dla roślin,
  • możliwość łączenia.

Reklama

Pobierz Merge Plants 1.9.0

Nowości w tej wersji
New features on new version:
?Add more powerful trees and monsters.
?Add more effects.
?Add more levels.
Discover and Experience Merge Plants!
informacje ogólne
wersja 1.9.0 (121)
Data umieszczenia 2022-04-18 00:54
rozmiar 66.61 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/01 09:37
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |