Crash Master 3D
0 (0)

Opis:

Crash Master 3D  to kontrowersyjna gra mobilna, która jest bardzo popularna w Google Play. Teraz zostało zainstalowane przez ponad 10 000 graczy. Niektórzy są zachwyceni, a inni zirytowani błędami i reklamami. Ale projekt aktywnie nabiera tempa i rozwija się!


W Crash Master 3D będziesz musiał jeździć wieloma samochodami, hamować i manewrować. Jest to gra o niszczeniu szerokiej gamy pojazdów.

Zaletą Crash Master 3D jest to, że projekt nie wymaga dużych zasobów od smartfona. Grafika jest minimalistyczna, nie ma wielu drobnych detali i jasnego otoczenia. Nawet nieco przestarzały telefon doskonale nadaje się do zniszczenia w Crash Master 3D. Niszczyciel samochodów nie zajmuje dużo pamięci w urządzeniu. Jeśli masz problemy z dyskiem, nawet wtedy nie będziesz musiał odinstalowywać aplikacji lub cennych plików, które zostały już zainstalowane.


Jednak dla niektórych okaże się to wadą. Jeśli chcesz gry z najbardziej realistyczną grafiką i żywym otoczeniem, z dużą ilością szczegółów, to Crash Master 3D zdecydowanie nie jest dla Ciebie.


Aplikacja zapewnia system zakupów, ale nie jest to warunek konieczny do kontynuowania gry. Możesz wykupić transport na wyłączność lub zrezygnować z tej możliwości. Nie zmieni to przebiegu gry.

Crash Master 3D jest idealny dla tych, którzy uwielbiają oglądać zniszczenia i wypuszczać parę. Nie ma tu nic wymyślnego. Zazwyczaj samochody są utylizowane w specjalnych warunkach, ale w Crash Master 3D ta potrzeba zależy od Ciebie. A gracz może swobodnie korzystać z wszelkich dostępnych metod.


Charakterystyczne cechy Crash Master 3D:

  • potrzeba rozbijania samochodów, a nie prowadzenia ich;
  • interfejs jest intuicyjny;
  • system wielopoziomowy;
  • gra jest odpowiednia dla prawie każdego smartfona lub tabletu;
  • projekt może cieszyć graczy w różnym wieku;
  • świetna okazja do relaksu i wytchnienia;
  • gracz ponosi wyłączną odpowiedzialność za swoje działania (nie ma żadnych obowiązków i odpowiedzialności wobec innych graczy).

Zagraj w Crash Master 3D, aby już dziś cieszyć się skalą zniszczenia!


Reklama

Pobierz Crash Master 3D 5.7.3

Nowości w tej wersji
Bug fixes and improvements
informacje ogólne
wersja 5.7.3 (35)
Data umieszczenia 2022-04-04 20:51
rozmiar 143.66 MB
polski nie
wymagania
android 7.1.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

READ_PERMISSION

READ_PERMISSION

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje VOODOO na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/02 09:44
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |