Opis:

Heroes of Wars  to gra mobilna, w której musisz opracowywać własne strategie, bronić bazy i walczyć z innymi graczami w czasie rzeczywistym. Projekt jest wyjątkowy, ponieważ nie stawia przed graczem wysokich wymagań (choć logiczne myślenie na pewno przyda się podczas gry). Heroes of Wars nie wymaga dużego doświadczenia w strategiach (a w ogóle do nich miłości). Tutaj każdy gracz może znaleźć coś dla siebie. Brak długiej krzywej uczenia się, mnóstwo przycisków, które zwykle są chaotyczne. Wystarczy kilka minut, aby zacząć.


II wojna światowa to okres, w którym toczy się Heroes of Wars. Projekt otrzymał osobny plus za wierność historyczną. O tym okresie wiedzą wszyscy mieszkańcy cywilizowanych krajów. Ale wszyscy marzą, że takie wydarzenia nigdy się nie powtórzą. Bitwy online - okazja, aby poczuć się jak bohater bez szkody dla świata i innych. Jeśli od dawna chciałeś zdać test siły, musisz teraz zainstalować Heroes of Wars.

W grze dostępnych jest kilkadziesiąt rodzajów wojsk. Warto zauważyć, że wszystko naprawdę istniało w historii. A to otwiera ogromne możliwości tworzenia unikalnej strategii!


Walcząc z innymi graczami, możesz ocenić wydajność własnej taktyki, zmieniać ją w zależności od okoliczności. Jak zachowują się inni gracze na polu bitwy? Dlaczego w kółko wygrywają lub przegrywają?

Wejście do Heroes of Wars jest niezwykle łatwe, ale gra ma wiele możliwości. Osoba bez doświadczenia zawsze przegra z kimś, kto grał już kilkadziesiąt godzin. Projekt oferuje proste sterowanie, ale w grze jest wiele taktyk. Musisz nauczyć się odgadywać, jak zachowa się twój przeciwnik w danej sytuacji.

Wydawać by się mogło, że jedna bitwa w Heroes of Wars zajmie graczowi sporo czasu. Ale tak nie jest! Gra pozwala umilić oczekiwanie na przerwę komunikacją miejską. Wszystkie bitwy tutaj są dynamiczne i szybkie. Nie musisz przez kilka godzin patrzeć na ekran smartfona, obserwując bojowników.


Reklama

Pobierz Heroes of Wars 1.8.3

informacje ogólne
wersja 1.8.3 (108030)
Data umieszczenia 2021-10-25 11:09
rozmiar 738.6 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/03 10:04
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |