Opis:

Kings Choice  to gra mobilna, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom historii, którzy marzą o poczuciu się szlachetnymi ludźmi. Projekt odtwarza życie na dworze królewskim, na którym gracz może stać się najwyższym władcą. Ale do tego musisz poważnie spróbować!


Jeśli kiedyś myślałeś, że życie rodziny królewskiej jest jak niekończące się wakacje, Kings Choice sprawi, że zmienisz zdanie. Tak, wokół jest wiele pięknych pań, a atmosfera wprawia w pozytywny nastrój. Ale w Kings Choice musisz rozwiązać najważniejsze kwestie, zatrudnić generałów i służących oraz wykształcić spadkobierców, którzy w przyszłości staną się wielkimi władcami.

Głównym zadaniem jest zbudowanie silnego i szczęśliwego królestwa. Losy całego kraju są w Twoich rękach! Staraj się nie utrzymywać intryg, wymierzając sprawiedliwość, otocz arystokratów lojalnymi rycerzami, którzy są gotowi poświęcić swoje życie.


Jeśli mimo wszystko myślałeś, że Kings Choice dotyczy wielkich planów i strategii, wyłącznie o troski rządu, nie spiesz się z ignorowaniem projektu. Będą też ciekawe, radosne i pozytywne chwile. Biesiady są obowiązkowym atrybutem zamku. I często odbywają się na nich niesamowite wydarzenia! Baw się dobrze, jeśli otoczenie jest dobre, ubierz się w najlepsze ubrania i spędzaj więcej czasu ze swoimi konkubinami.


W Kings Choice wielkość jest twoją zasługą. Honor i szacunek nie przychodzą po prostu. Tak, nawet do rodziny królewskiej! Jaki jest pożytek z bezmyślnej hipokryzji sług? Zostań dla nich najlepszym patronem!

Gra otwiera możliwość poznania ludzi o podobnych poglądach (i została zainstalowana ponad 15 000 razy). Bitwy to sposób na zademonstrowanie swojej siły i otrzymanie nagrody. Nie stój z boku, jeśli czujesz własną moc!

Nie zapomnij o znaczeniu przyjaźni. Dotyczy to również prawdziwych graczy! Pożyteczny związek to klucz do wielu zwycięstw.

Kings Choice potrafi naprawdę zaskoczyć nowicjuszy gatunku. Wcześniej możesz czuć się samotnym wojownikiem lub nienazwanym bohaterem, ale teraz całe królestwo należy do Ciebie!


Reklama

Pobierz Kings Choice 1.20.17.66

Nowości w tej wersji
1. New Ranking Event: Fight like a lion for the glory of your kingdom!
2. Group Mail Added: You'll never miss important Alliance mail again!
3. New additions to Vittorio & Co. Tailoring!
informacje ogólne
wersja 1.20.17.66 (241)
Data umieszczenia 2022-04-14 07:38
rozmiar 66.89 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje ONEMT na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/04 09:47
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |