Deadstate: Heroes Najnowsza
0 (0)

Deadstate: Heroes Najnowsza

Opis:

Deadstate: Heroes  to gra mobilna, w której gracze muszą przetrwać w warunkach apokalipsy. Armie zombie spadły na świat, a ocaleni muszą znaleźć schronienie, niszcząc jak najwięcej wrogów. Deadstate: Heroes otwiera możliwość przejęcia kontroli nad własną drużyną, której członkowie będą dzielnie walczyć, dążąc do odrodzenia ludzkości.


W grze możesz poczuć się jak prawdziwy lider. Ludzie będą musieli przetrwać w zupełnie nowych warunkach. Każda kolejna część terytorium może być naprawdę niebezpieczna. Zombie zaatakowały całe życie na planecie. Musisz zabić jednego potwora po drugim, aby oczyścić świat z bólu i cierpienia.


Deadstate: Heroes ma bohaterów o unikalnych umiejętnościach, którzy walczą u twojego boku. Użyj najlepszego sprzętu i potężnej broni, aby walczyć ze zmarłymi. Nie zapominaj, że jesteś liderem drużyny. Na barkach gracza spoczywają wszelkie kwestie organizacyjne, dyscyplina, kontrola siły grupy.


Twórcy Deadstate: Heroes zaoferowali graczowi odpowiedni przedmiot kolekcjonerski. Tutaj możesz zbierać odważnych bohaterów, z którymi musisz walczyć ramię w ramię. Istnieją również różne frakcje. Oznacza to, że postacie posiadają umiejętności z różnych grup. Umiejętności można łączyć i maksymalnie wykorzystywać. Staraj się, aby każdy członek drużyny uzupełniał się nawzajem, jest przydatny dla całego zespołu. Ale ta umiejętność nie nadejdzie natychmiast. Początkujący nie zawsze zrozumie, jak połączyć umiejętności z maksymalnymi korzyściami. Dobre wyniki zaczniesz osiągać dopiero po kilku godzinach gry (choć nie będzie żadnych specjalnych problemów z zarządzaniem, treningiem).


Deadstate: Heroes, będąc unikalnym projektem, już teraz zyskuje popularność wśród szerokiego grona użytkowników. Aplikacja innej firmy została zainstalowana ponad 1500 razy. Projekt ma ogromny potencjał, więc w przyszłości liczba ta wzrośnie wielokrotnie.

Zainstaluj Deadstate: Heroes, naucz się przetrwać w walce z zombie, znajdź sojuszników!


Reklama

Deadstate: Heroes Najnowsza

Wszystkie aplikacje FROSTGATE na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/05 09:51
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |