Starlit Kart Racing
0 (0)

Starlit Kart Racing

Opis:

Starlit Kart Racing  to mobilna gra dla fanów sportów ekstremalnych, w której musisz spróbować swoich sił jako kierowca gokarta . Sytuacja wokół będzie się ciągle zmieniać, po drodze pojawią się nowe przeszkody. Ale to wszystko nie oznacza, że ​​musisz się zatrzymać, poddać lub zwolnić! Doskonal się, ustanawiaj nowe rekordy i zostań najlepszym z najlepszych. Dobrą rzeczą jest to, że w tym momencie w Starlit Kart Racing jest to bardzo łatwe.


Projekt został stworzony przez niezależnych programistów, więc nie zyskał jeszcze dużej popularności w Google Play. Jednak to wszystko nie jest równoznaczne z daremnością. Starlit Kart Racing ma intuicyjny interfejs i sterowanie. Gra posiada unikalny styl, który z pewnością przyciągnie wielu miłośników retro. Tutaj trzeba nieustannie rywalizować ze sobą, pokonując coraz większe odległości z coraz większą prędkością. A jeśli zaczniesz ćwiczyć teraz, to nie będziesz równy wśród potencjalnych graczy (w przyszłości). Doświadczenie jest w tych grach kluczowe. A ten, kto teraz zacznie grać, uzyska bezwarunkową przewagę nad innymi.

Zalety wyścigów Starlit Kart:

  • niepowtarzalny styl, design, zabawne animacje, jasne otoczenie;
  • poczucie prędkości, konieczność pokonywania coraz większych odległości;
  • zabawa przyczynia się do rozwoju motoryki małej i poprawy reakcji;
  • możliwość uzyskania niezaprzeczalnej przewagi nad innymi graczami (jeśli zaczniesz dzisiaj);
  • ogromny wybór dróg, aby gracz na pewno się nie nudził;
  • zmieniają się warunki pogodowe, co może znacznie skomplikować jazdę;
  • możliwość zbierania niestandardowych kart.

Starlit Kart Racing oferuje dużą zmienność i świetną oprawę wizualną, ale pasuje do niemal każdego nowoczesnego urządzenia. Smartfon nie musi mieć ogromnych zasobów, aby gracz czuł się komfortowo.

Gra może zastąpić kilka ras i biegaczy jednocześnie. To projekt z ogromnym potencjałem i stale aktualizowaną listą możliwości. Spróbuj sam!


Reklama

Starlit Kart Racing

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/06 09:53
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |