LEGO DUPLO WORLD
0 (0)

Opis:

LEGO DUPLO WORLD  to gra mobilna, która została stworzona specjalnie dla dzieci. Otwierając aplikację, dziecko otrzymuje możliwość korzystania z najróżniejszych zajęć w świecie LEGO DUPLO. A rodzice zawsze mogą zachować spokój!


Gra nie jest przesadnie dynamiczna, nie ma w niej scen przemocy i okrucieństwa. Rozwijanie przydatnych umiejętności u dziecka stało się priorytetem dla programistów. Dzieciak nie tylko wykonuje powtarzające się czynności w kółko. Łączy biznes i przyjemność!


Twórcy LEGO DUPLO WORLD korzystali z zaawansowanych programów szkoleniowych. Projekt nie jest odpowiedni dla dorosłych, ponieważ gry wydają się bezcelowe i nudne. Ale dla dziecka zrozumienie aplikacji może być dużym krokiem w poznawaniu świata.


LEGO DUPLO WORLD doskonale nadaje się do przygotowania dziecka do pójścia do przedszkola. Najbardziej oczywisty efekt będzie dotyczył dzieci, które dopiero zaczynają samodzielnie poruszać się, badać środowisko i próbować wchodzić w interakcje ze złożonymi przedmiotami. W końcu trudno polemizować z faktem, że technologia stała się nieodzowną częścią naszego życia. Telefon mamy zawsze w kieszeni, rodzina na pewno ma przynajmniej jednego laptopa, często spotykamy się oglądając bajki, programy i filmy. Nie ma co mówić o sprzęcie AGD! Z LEGO DUPLO WORLD dziecko wcześniej pozna skomplikowany świat gadżetów. Wielu rodziców wciąż się tego boi. Ale na próżno! Sieci społecznościowe, gry, komunikacja online, nauka… jest wiele działań. Interakcja z gadżetami wpływa teraz na socjalizację.


Dzięki LEGO DUPLO WORLD dziecko może nauczyć się liczyć, dowiedzieć się więcej o kosmosie, zwierzętach, jedzeniu, rozrywce, budownictwie, lalkach i zabawkach, o podwodnym świecie i jego mieszkańcach. Nawet służby ratunkowe!

Rodzic może zaoszczędzić czas, gdy dziecko bawi się LEGO DUPLO ŚWIAT. Ale jeśli chcesz wzmocnić więź emocjonalną, warto bawić się z dzieckiem. Każde dziecko marzy o tym, by spędzać więcej czasu z rodzicami. A szczególnie zabawne. Więc daj mu tę szansę!


Reklama

Pobierz LEGO DUPLO WORLD 11.0.0

Nowości w tej wersji
Step right up! Spin the carousel to entertain fairground visitors and serve delicious treats from the snack stand. Help the photographer take funny snaps of fairground antics. Buy balloons and discover how to make people float in the air! Use 3D virtual LEGO® DUPLO® bricks to build tall slides for some slippery fun. Match colors to make the Spinning Teacups ride go round…hold on tight! Solve the gears puzzle to set the fairground train in motion. Choo choo!
informacje ogólne
wersja 11.0.0 (1222)
Data umieszczenia 2022-03-15 22:29
rozmiar 102.7 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje StoryToys na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/07 09:54
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |