Dragon Masters Gra
0 (0)

Dragon Masters Gra

Opis:

Dragon Masters: War of Legends  to gra mobilna, w której musisz zanurzyć się w świecie, w którym ludzkość zdołała oswoić smoki. Są to ogromne stworzenia, które służą do podbijania dominacji w niebiosach. Ale świat nie może trwać wiecznie.


Bohaterowie Dragon Masters: War of Legends rozpoczęli feud i walkę o władzę. Gracz może również dołączyć do bitew w formacie PvP. Zbuduj własną moc, celuj lepiej, awansuj i zostań niebiańskim mistrzem!

W Dragon Masters: War of Legends jedna drużyna walczy z drugą. Każdy z nich ma pięciu graczy. Możesz połączyć siły ze znajomymi lub zbierać losowych sojuszników, aby walczyć z losowymi przeciwnikami. Ale ważne jest, aby pamiętać, że walka w przestworzach jest o wiele przyjemniejsza w towarzystwie. Jeśli korzystasz z usługi innej firmy, możesz omówić strategię i zmienić ją w trakcie bitwy, podzielić się emocjami. W Dragon Masters: War of Legends możesz stworzyć własny sojusz. Z przyjaciółmi szanse na bycie niezwyciężonym są znacznie większe!

Chociaż Dragon Masters: War of Legends nie zyskało ogromnej popularności w Google Play, w sieci jest wystarczająco dużo graczy. Może to tylko oznaczać, że dzisiaj szanse na zostanie mistrzem są szczególnie wysokie. Dragon Masters: War of Legends to projekt o niesamowitej jakości, który z pewnością zdobędzie miłość szerokiej publiczności. Ale teraz możesz zostać jednym z pierwszych. Osiągaj wyżyny już teraz, wzbij się w niebo, aby uzyskać niezaprzeczalną przewagę w przyszłości!


W grze występują zupełnie inne smoki, którymi możesz spróbować latać jeden po drugim. Każde zwierzę ma unikalne zdolności i cechy. Zaleca się zapoznanie się z przedstawicielami różnych typów, aby uzyskać pełny obraz wszystkich ich zalet, aby dowiedzieć się, jak inni gracze będą się zachowywać w różnych sytuacjach.


Dragon Masters: War of Legends opowiada o marzeniach, wielkich bitwach, podbojach i… smokach! Zanurz się w fantastycznym świecie, bajce. Popraw swoje umiejętności, szukaj sojuszników i wygrywaj!


Reklama

Dragon Masters Gra

Wszystkie aplikacje GDCompany na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/08 09:57
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |