My Friend Pedro: Ripe for Revenge
0 (0)

My Friend Pedro: Ripe for Revenge

Opis:

My Friend Pedro: Ripe for Revenge  to gra mobilna z niesamowitą fabułą, w której gracze będą musieli szukać zaginionych dzieci i żony. Główny bohater stracił wszystko, ale to nie znaczy, że nie można przywrócić dawnego sensu życia. Będzie walczył do końca, aby przywrócić spokój w swojej duszy.

Utrata najbliższych ludzi (lub istot) to straszna strata, której nie każdy może przeżyć. Jednak zbrodnią byłoby poddanie się bliskim tobie i sobie. Jeśli jest szansa, aby wszystko naprawić, musisz dołożyć wszelkich starań, aby uratować swoich bliskich i bliskich.


My Friend Pedro: Ripe for Revenge to gra przygodowa, w której czekają na Ciebie niebezpieczne bójki i dynamiczne bitwy. Zemścij się na wszystkich wrogach, walcząc o swoją przyszłość! Ale nie bez ironii.

Choć fabuła My Friend Pedro: Ripe for Revenge może wydawać się niezwykle wzruszająca, wszechświat nie jest taki prosty. Ten świat jest pełen nie tylko walk i kul, ale także bananów! Możesz poruszać się na nogach, na deskorolce, a nawet motocyklu. W grze dostępnych jest 37 poziomów. A każda lokacja roi się od wrogów! Rozpraw się z każdym, kto stanie ci na drodze.


My Friend Pedro: Ripe for Revenge pozwala rzucić sobie wyzwanie w trybie gorączki lub ustanowić własne rekordy. Im więcej razy przejdziesz poziom, tym łatwiej będzie w następnym. Jeśli na pewnym etapie pojawią się trudności, poświęć trochę więcej czasu na przejście. Nie zawiedziesz się swoimi umiejętnościami! Ulepszaj, ćwicz i rozwijaj własne talenty, aby stać się silniejszym.


My Friend Pedro: Ripe for Revenge pobrano ponad 50 000 razy, a oceny w Google Play są prawie zawsze pozytywne. Czemu?

Mówiąc o własnych wrażeniach, gracze zwracają szczególną uwagę na mechanikę, sterowanie i metody poruszania się. Łatwo jest wejść do gry, ale prawie nie da się o tym zapomnieć.

My Friend Pedro: Ripe for Revenge nadaje się do prawie każdego urządzenia. Nie ma tu idealnej grafiki, ale obraz nadal wygląda niesamowicie.


Reklama

Pobierz My Friend Pedro: Ripe for Revenge 1.11

Nowości w tej wersji
Thanks for your valuable feedback! This update is ad supported and allows players to play the whole game for free and restart from checkpoints. Premium Unlock is still available for an ad free experience and additional Blood Rush game mode. Have fun and please leave us a review!
informacje ogólne
wersja 1.11 (102)
Data umieszczenia 2021-10-25 11:07
rozmiar 103.23 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/10 09:36
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |