Survival Heroes
0 (0)

Opis:

Survival Heroes  to MOBA na smartfony, w której gracze mają okazję zmierzyć się w Battle Royale. Poznaj tłumy potworów i ekscytujące bitwy w czasie rzeczywistym. Jeśli myślałeś, że gatunek MOBA powoli odchodzi w przeszłość, czas zmienić zdanie.


Survival Heroes zyskało ogromną popularność na platformie Google Play. Gra została już zainstalowana ponad 150 000 razy. Projekt zdobył już tytuł Editors Choice. W Survival Heroes możesz cieszyć się wyjątkową rozgrywką, dynamicznymi i naprawdę dużymi bitwami oraz nawiązywać przyjaźnie na całym świecie.

Jeśli grałeś wcześniej w MOBA na swoim smartfonie, nie będzie problemów ze sterowaniem. Ale nawet absolutnie początkujący może zrozumieć interfejs! Zacznij grać, aby zdobyć wiedzę już w pierwszych minutach. A wtedy będziesz mógł walczyć z innymi początkującymi, wypróbować umiejętności w praktyce.


Bohaterowie przetrwania mogą wymagać praktyki i poświęcenia. Poziom twoich rywali i sojuszników będzie stale rósł. Musisz zapoznać się z mapą, nauczyć się poruszać w kosmosie, wykorzystywać umiejętności na czas, myśleć taktycznie. Ale Bohaterowie przetrwania nigdy nie stawiają sobie celów niemożliwych! Pewnego dnia będziesz mógł walczyć z naprawdę silnymi przeciwnikami, będąc na tym samym poziomie. A wtedy nie będzie problemu z wygraną! Jeśli nie za pierwszym razem, to za drugim.

Survival Heroes przyciąga uwagę użytkowników dzięki oszałamiającej grafice i wysokiej jakości animacjom. W przypadku niektórych projektów strony te okazują się słabe. Ale twórcy przewidzieli nawet najdrobniejsze szczegóły! W Survival Heroes możesz cieszyć się nie tylko rozgrywką, ale także znajomością otoczenia. Idealna kolorystyka, nieopisana atmosfera sprawiają, że Survival Heroes jest naprawdę wyjątkowy.


Gra wciąż pozostaje niedostępna dla najmłodszych graczy. Bohaterowie przetrwania mają ciekawe bitwy, ale lepiej cieszyć się nimi jako dorosły.

Zacznij grać i opowiedz znajomym o projekcie!


Reklama

Pobierz Survival Heroes 2.7.1

Nowości w tej wersji
1. Updated new weapon: Spirit Butterfly
2. Updated new character skins
3. Optimized the interface for the in-game "Store"
4. Added extra display for the current turn of safe area.
5. Updated new chat bubbles.
6. Optimized Custom Room.
informacje ogólne
wersja 2.7.1 (71)
Data umieszczenia 2022-01-09 08:49
rozmiar 57.3 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

dodawanie i usuwanie kont

Zezwala aplikacji na wykonywanie takich operacji, jak dodawanie i usuwanie kont oraz usuwanie ich haseł.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/11 09:08
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |