The Last Adventurer
0 (0)

Opis:

The Last Adventurer  to postapokaliptyczna gra mobilna, w której musisz przejść przez kinową fabułę. To naprawdę ciekawa historia osadzona w świecie pełnym niebezpieczeństw. Bohater przemierza duże lokacje, z których każda różni się od drugiej. To są wybrzeża, miasta, kaniony, góry...

W The Last Adventurer twoja postać będzie szukała partnera. Po apokalipsie każdy potrzebuje sojuszników. Lepiej skonfrontować otaczający świat z lojalnymi przyjaciółmi, którzy pomogą nawet w najtrudniejszym momencie.


Nigdy nie powinieneś tracić nadziei, bo to na niej zbudowane jest całe przetrwanie. Znajdowanie i oszczędzanie zasobów, zabijanie potworów, budowanie schronienia, a nawet ożywianie cywilizacji to sprawy drugorzędne. Tylko nadzieja naprawdę motywuje bohatera. Zmusza do leczenia ran, ciągłego poszukiwania pożywienia, poruszania się naprzód, odkrywania nowych terytoriów, a nawet znajdowania innych ocalałych!

Ostatni poszukiwacz przygód sprawia, że ​​wierzysz, że życie może wrócić do zwykłego sposobu. Będzie to jednak wymagało zawierania sojuszy, ciężkiej pracy i zaszczepiania nadziei innym ocalałym.


Na samym początku gry musisz być samotnym podróżnikiem, który próbuje tylko przetrwać. Jeśli nadal uważasz, że główna trudność polega na znalezieniu sojusznika, to jest to błąd. Naprawdę trudno jest nawet poruszać się po świecie. A co możemy powiedzieć o gromadzeniu zasobów!


Charakterystyczne cechy The Last Adventurer:

  • oszałamiająca grafika, piękne animacje i efekty wizualne;
  • doskonała ścieżka dźwiękowa;
  • poczucie pełnego i tętniącego życiem świata;
  • wiele różnych lokalizacji;
  • ciekawa fabuła (co jest rzadkością w grach mobilnych);
  • efekt zanurzenia w grze (wydaje się, że wszystkie wydarzenia faktycznie przydarzają się tobie);
  • możliwość grania w dowolnym miejscu i czasie (wyjdź i wróć w chwilach, kiedy chcesz).

Last Adventurer jest odpowiedni dla posiadaczy zaawansowanych urządzeń. Gra posiada doskonałą grafikę, wiele lokacji i ciekawe efekty wizualne.


Reklama

Pobierz The Last Adventurer 1.21

Nowości w tej wersji
Fixed Quit button.
Minor bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.21 (7)
Data umieszczenia 2021-11-11 20:14
rozmiar 42.72 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje DormRoom na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/12 09:13
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |