Opis:

Everdale  to gra mobilna, w której musisz odbudować i rozwinąć wioskę, tworząc wyjątkową społeczność. Twórcy przywiązali dużą wagę do działalności rolniczej. Tutaj musisz regularnie kupować i sprzedawać, sadzić i zbierać. Na pewno znajdziesz coś do zrobienia w Everdale!


Ten projekt różni się od wielu innych tym, że konieczne jest rozszerzenie terytorium bez konfliktów, wojen i przemocy. Twoja wioska rozwinie się naturalnie. Buduj, kupuj, sprzedawaj i rozwijaj więcej, aby poszerzyć swój obszar i rozwinąć własną społeczność. Więcej przestrzeni to więcej możliwości.


Twoja sytuacja ekonomiczna zależy od wielkości wioski i jej zawartości. Na dużych obszarach możesz sadzić więcej. Wraz z rozwojem nowych budynków otwierają się kolejne gałęzie gospodarki.

Everdale może być spełnieniem marzeń, jeśli chcesz mieszkać na farmie, cieszyć się spokojem i wyważoną pracą. Nie każdy marzy o długiej i ciężkiej karierze, jeżdżąc po metropolii! Niektórym zależy na prawdziwej komunikacji, czasie wolnym. W Everdale będziesz mógł wykorzystać swój własny potencjał, wnosząc niezaprzeczalny wkład w poprawę życia w wiosce.


Zwykle w takich grach programiści nie zwracają wystarczającej uwagi na grafikę. Ale w Everdale efekty wizualne są świetne! Ma oszałamiające kolory, świetne animacje, a nawet efekty dźwiękowe. Połączenie tych czynników tworzy niepowtarzalny obraz, z którym nie będziesz chciał się pożegnać.

Warto zauważyć, że w Everdale starasz się nie tylko dla siebie. I prowadź nie tylko swoje życie! Ustaw innych wieśniaków, pomóż im się rozwijać, poprawiając warunki.

Badania naukowe są ważną częścią życia w Everdale. Eksploruj nie tylko terytoria, ale także magiczne zasoby, które możesz zdobyć sprzedając własne. To właśnie te rzeczy odegrają decydującą rolę w rozwoju Twojej osady.

Możesz rozwijać się w Everdale bez końca. Już pierwszego dnia prawie nie zmęczysz się grą. Everdale to spokojne miejsce, do którego chce się wracać.


Reklama

Everdale

Wszystkie aplikacje Supercell na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/13 09:25
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |