Lost Empires
4.6 (4)

Opis:

Lost Empires  to mobilna gra osadzona w średniowieczu. Gracze będą musieli przejąć kontrolę nad królestwem i podbić dominację, stając się najlepszym przywódcą. Jeśli przed rozpoczęciem gry w Lost Empires myślałeś, że życie najwyższych władców składa się tylko z uczt i balów, czas zmienić zdanie.

W grze dostępne są cztery cywilizacje, z których każda posiada własną kulturę. Każdy naród jest tutaj wyjątkowy. Chcesz dowiedzieć się więcej o życiu wyzwolicieli i najeźdźców? Stać się częścią wielkich bitew, które zmieniają bieg historii? Następnie zainstaluj Lost Empires i ciesz się rozgrywką!


W grze możesz walczyć z innymi dowódcami, którzy opracowali własną taktykę. Aby rozpocząć bitwę, wystarczy zebrać specjalną armię (i będziesz musiał to zrobić), mieć ochotę dołączyć. Jednak gracze, którzy zdecydują się zainstalować grę teraz, mogą napotkać problem. Lost Empires nie zyskało dużej popularności w Google Play. W grze jest jeszcze za mało online. Ale możesz cieszyć się projektem w trybie dla jednego gracza w dowolnym momencie.

Jeśli chcesz przyciągnąć podobnie myślących ludzi do Lost Empires, po prostu powiedz znajomym o grze. Zademonstruj własne sukcesy, aby znajomi chcieli dołączyć do kampanii podboju.


W grze armia składa się z jednostek. To nie są żołnierze bez twarzy, którzy ślepo wykonują każdy rozkaz dowódcy. Lost Empires odblokowuje możliwość zbierania bohaterów o zupełnie innych zdolnościach. Pozwala to na zwiększenie siły oddziałów. Im dłużej grasz, tym więcej postaci zostaje ujawnionych. Oznacza to, że w ciągu kilku tygodni od pierwszego uruchomienia twoja moc wzrośnie wielokrotnie.

Rozwój cywilizacji to złożona misja, która wymaga ogromnego wysiłku. Nie będziesz w stanie ukończyć gry w jeden dzień, od razu bądź na szczycie. Każdy naród rozwija się od zera.


Jednak teraz masz szansę stać się jednym z niekwestionowanych liderów w Lost Empires. Poświęć chwilę, aby w przyszłości zyskać przewagę nad innymi graczami.


Reklama

Lost Empires

Ocena:

(4)
4.55★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/14 09:28
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |