[PROJEKT: DRIFT] Nadeszła
0 (0)

[PROJEKT: DRIFT] Nadeszła

Opis:

Gra [PROJEKT: DRIFT] to gra wyścigowa na Androida, której wydarzenia w całości poświęcone są takiemu formatowi jak „drift”. Nie ma tu typowych wyścigów podobnych do wyścigów klasycznych i nie są planowane. Jest jednak wiele torów, na których można spalić gumę i wjechać samochodem w kontrolowany dryf.


Nawiasem mówiąc, twórcami gry jest studio BYCODEC GAMES, dla którego nie jest to pierwszy wyścig w portfolio. Na przykład mają na swoim koncie projekt taki jak [PROJEKT: OFFROAD], który pobrało ponad 10 milionów graczy! Seria gier Car Driver, która ma już cztery części, działa z podobnymi wskaźnikami. Mają też projekt PROJEKT: DRIFT 2.0, który jednak jest jeszcze na etapie wczesnego dostępu i nie został w pełni wprowadzony na rynek. Ogólnie wszystkie projekty są w jakiś sposób związane z samochodami, co jest obiecujące.


Warto zacząć od tego, że wyrobi sobie pełnoprawną opinię o grze wśród wszystkich zainteresowanych. To nie jest symulator, fizyka jest tu zręcznościowa, co z jednej strony można stawiać na niekorzyść, z drugiej – jest to dla Ciebie łatwiejsze! Otaczający świat jest tu praktycznie nieobecny, tory są schematyczne, co pozwala graczowi skoncentrować się wyłącznie na jeździe, a to również pozwoliło deweloperom na przygotowanie wielu tras, jest ich ponad czterdzieści. Jest też sporo samochodów i co najważniejsze są ciekawe! Powstaje nawet rosyjski przemysł samochodowy ...


Cechy gry [PROJEKT: DRIFT] na Androida:

  • Ładna grafika i wyrafinowane modele samochodów;
  • Ponad czterdzieści utworów;
  • Widok z kamery można dostosować, wybierając najwygodniejszy;
  • Fizyka jest przyjemna, choć zręcznościowa;
  • Kilka trybów i cztery poziomy trudności.

Wady gry:

  • Istnieje wiele skarg na zarządzanie, ale można się do tego przyzwyczaić;
  • Jest reklama i zakupy, które w ogóle nie przeszkadzają.

Konkluzja: [PROJEKT: DRIFT] to zrozumiały i ciekawy projekt, który powinien spodobać się miłośnikom driftu i podziwianiu najczęściej używanych samochodów w tej dyscyplinie.


Reklama

Pobierz [PROJEKT: DRIFT] Nadeszła 1.1

informacje ogólne
wersja 1.1 (49)
Data umieszczenia 2018-10-15 17:12
rozmiar 98.42 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/15 09:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |