Opis:

Magnum Quest  to strategiczna gra RPG, w której każda bitwa jest zabawna. Zadaniem gracza jest zostać mistrzem i zdobyć niezaprzeczalną wyższość. Każda godzina w grze przybliża Cię do celu. W Magnum Quest chodzi o mistrzostwo, które można osiągnąć tylko poprzez ciężki trening i regularne bitwy.


Często gry, w których masz do czynienia z potworami, są stresujące, stresujące. Ale tego samego nie można powiedzieć o Magnum Quest. Każda nowa bitwa to okazja do sprawdzenia własnych umiejętności, wypróbowania wcześniej nabytych umiejętności. W grze porażka nigdy nie jest śmiertelna. To tylko doświadczenie, z którego prawdziwy mistrz może wyciągnąć lekcję.


Magnum Quest zyskało sporą popularność w Google Play. Dziś gra została zainstalowana prawie 40 000 razy. I to nie tylko popularny gatunek! Magnum Quest przyciąga uwagę graczy oszałamiającą grafiką, ciekawymi animacjami i odpowiednią ścieżką dźwiękową. Twórcy starali się osiągnąć efekt maksymalnego zanurzenia. Czy im się udało? Spróbuj sam, aby się przekonać!

Magnum Quest toczy się w naprawdę fantastycznym i prawdziwie magicznym świecie. Przestępstwem byłoby nie cieszyć się środowiskiem w takich warunkach. W Magnum Quest spotkasz smoki i niesamowitych bossów. Różne potwory mają różne zdolności, możliwość nakładania efektów. Jeden może zamarznąć, podczas gdy drugi zadaje ogromne obrażenia jednym uderzeniem.


Aby wygrywać jak najczęściej, aby szybko budować swoją siłę, musisz poświęcić odpowiednią uwagę zbieraniu postaci. W Magnum Quest występuje kilka frakcji. Każdy bohater posiada unikalne efekty i umiejętności, które można wykorzystać przy opracowywaniu własnej strategii.

Jeśli masz wystarczająco dużo bohaterów o różnych umiejętnościach, nie możesz obejść się bez planu. Grono nawet najlepszych może przegrać, jeśli jedna postać nie dopełni drugiej, nie zagra w drużynie. Postacie z takimi samymi lub podobnymi zdolnościami prawdopodobnie poniosą porażkę.


Reklama

Pobierz Magnum Quest 2.1.2.176209

Nowości w tej wersji
v2.1.2.176209
informacje ogólne
wersja 2.1.2.176209 (88)
Data umieszczenia 2022-01-09 06:00
rozmiar 818.49 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje Tuyoo Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/16 09:40
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |