Opis:

Abysswalker  to postapokaliptyczna gra mobilna, w której gracze muszą podróżować przez niebezpieczny świat, który padł pod naporem straszliwej choroby. Jednak zagrożenie tkwi nie tylko w wirusie. Ludzie na skraju upadku spiskują i dokonują mrocznych czynów. Czy kogokolwiek obchodzi, kiedy wirus łuski rozprzestrzenia się w szaleńczym tempie? Nie! Tylko ty możesz oprzeć się złoczyńcom w brutalnym świecie Abysswalkera.


Twórcy, podążając za najnowszymi trendami, stworzyli niesamowity projekt w stylu cyberpunk. To jest świat zwycięskich technologii. Ale czy nowe wydarzenia sprawiły, że życie ludzi stało się wygodniejsze? Nie. Otworzyło się ogromne pole do nadużyć, z którego korzystali zarówno zwykli obywatele, jak i rządzący.

Abysswalker ma atmosferę rozpaczy. I natychmiast się w to zanurzasz! Projekt powstał na silniku Unreal Engine 4, dzięki czemu otoczenie na świecie wygląda niesamowicie, a animacje są naprawdę hipnotyzujące.


Jeśli nadal czujesz, że wraz z nadejściem apokalipsy skończyły się intrygi i interakcje społeczne, Wędrowiec Otchłani zmieni zdanie. Tutaj musisz przejść różne misje i testy, przetrwać i nawiązać przydatne połączenia.

Chcesz znaleźć ludzi o podobnych poglądach? Grasz z graczami z całego świata? Następnie przejdź do ćwiczenia przetrwania, które trzeba będzie wykonać w czasie rzeczywistym. W Abysswalker każdy jest dla siebie, ale czasami ludzie muszą łączyć się w sojusze, aby przetrwać. Jednak nawet tego rodzaju przyjaźń nie gwarantuje, że za kilka godzin partner nie będzie miał kłopotów. Cyberpunkowy świat jest okrutny, a gracz musi być przygotowany na najbardziej nieoczekiwane wydarzenia i rezultaty.

Możesz walczyć w Abysswalkerze zarówno bronią białą, jak i dystansową. Zmień mechanikę w zależności od sytuacji lub wybierz opcję priorytetu. Tylko ty decydujesz, jak walczyć w tej chwili.


Ze względu na wygodny mechanizm zmiany broni mogą pojawić się trudności. W Abysswalkerze niezwykle trudno jest przewidzieć poczynania przeciwnika. Czy w takim razie atakowanie jest najlepszą opcją?


Reklama

Pobierz Abysswalker 1.1.3

Nowości w tej wersji
New mounts and costumes have been added!
informacje ogólne
wersja 1.1.3 (13)
Data umieszczenia 2021-02-26 03:06
rozmiar 92.42 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

RECEIVE_USER_PRESENT

RECEIVE_USER_PRESENT

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie zakładek internetowych i historii

Pozwala aplikacji na odczytywanie historii wszystkich URL-i odwiedzonych w przeglądarce oraz wszystkich zakładek w przeglądarce. Uwaga: to uprawnienie może nie być egzekwowane przez przeglądarki innych firm i aplikacje z możliwością przeglądania internetu.

zapisywanie zakładek internetowych i historii

Pozwala aplikacji na modyfikowanie historii i zakładek przeglądarki zapisanych w urządzeniu. Aplikacja będzie mogła usunąć lub zmodyfikować dane przeglądarki. Uwaga: to uprawnienie może nie być egzekwowane przez przeglądarki innych firm oraz inne aplikacje z możliwością przeglądania internetu.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/17 09:43
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |