Opis:

Bridge Legends  to gra mobilna dla graczy w każdym wieku. Można go uruchomić nawet na przestarzałym urządzeniu. Choć Bridge Legends to zagadka, deweloperzy nie zmuszali Cię do godzinnego siedzenia nad poziomami. Z zagadką poradzi sobie każdy. Ważne jest tylko zrozumienie mechanizmu gry. Po tym zabicie czasu dla Bridge Legends będzie tak proste, jak łuskanie gruszek!


W grze musisz sterować rycerzem, który chce uratować księżniczkę. Ale to będzie wymagało zbudowania mocnych mostów. Nie było wtedy dogodnych dróg asfaltowych! Rycerz przedziera się do księżniczki przez góry i wzgórza, próbuje przedostać się przez klify i rzeki. A ten most może pomóc mieszkańcom sąsiednich osiedli!

Jaki powinien być most? Aby osoba mogła bez strat zrekompensować nierówności ulgi. Ważne jest, aby zbudować most we właściwym miejscu. Nie ma sensu wznosić konstrukcji, jeśli po drodze jest zwykła kałuża! Ale w przypadku przerwy nie ma innego rozwiązania. Dotyczy to również rzek i szerokich strumieni. W Bridge Legends musisz przenieść rycerza przez zbiorniki wodne. Nie będzie mógł przez nie raz po raz przepłynąć. Pancerz jest niesamowicie ciężki. Jeśli zdejmiesz je regularnie, istnieje duże ryzyko, że staniesz twarzą w twarz z niebezpieczeństwem. Nikt nie wie, kto mieszka w pobliżu, kiedy muszą walczyć.


Pierwsze poziomy w Bridge Legends są niezwykle proste. Jeśli gracz ma trudności, twórcy dodali wskazówki. W Bridge Legends nie musisz stać w miejscu. Nie musisz usuwać gry, jeśli wydaje się, że dalszy postęp jest niemożliwy.


Niektórzy miłośnicy puzzli zauważyli, że gra jest zbyt prosta. Ale to jest subiektywna koncepcja. Bridge Legends jest idealny dla dzieci i każdego, kto szuka bezstresowego wprowadzenia do gatunku puzzli.

Gra nie posiada niesamowitej grafiki 3D, ale w kontekście tego projektu nie jest to konieczne. Wszystko dzieje się w samolocie. Stylistyka również jest bardzo prosta. Nie będzie mrozów i przegrzania! Bridge Legends oferuje zabawną grę logiczną, z którą każdy może się zapoznać.


Reklama

Pobierz Bridge Legends 1.3.13

Nowości w tej wersji
We are ready to make your game experience even greater. Bugs are fixed and game performance is optimized. Enjoy.

Our team reads all reviews and always tries to make the game better. Please leave us some feedback if you love what we do and feel free to suggest any improvements.
informacje ogólne
wersja 1.3.13 (496)
Data umieszczenia 2022-04-04 19:52
rozmiar 121.47 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

AD_ID

AD_ID

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/18 09:35
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |