Missing Heroes
0 (0)

Opis:

Missing Heroes  to gra mobilna, w której musisz poczuć się jak dublet swoich zwykłych bohaterów. Ci, którzy strzegli świata, nagle zniknęli. I tylko gracz będzie w stanie rozwikłać plątaninę zagadek, znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania, przywrócić harmonię i przetrwać!


W Missing Heroes musisz stopniowo awansować, budując własną moc. Tutaj sam możesz umieścić oznaczenia na mapie, określając, dokąd się udać. Ten moment staje się decydujący w grze. A każde działanie, które podejmujesz w Missing Heroes, ma konsekwencje! Stwórz własną grę, która Ci się spodoba, zrób wszystko, aby była to historia ze szczęśliwym zakończeniem.

Tutaj możesz stać się częścią wielkiej przygody rozgrywającej się w świecie fantasy. Bądź na bieżąco z fabułą Missing Heroes, staraj się, aby twoje osobiste postępy były zgodne z etapem gry.


W grze możesz skompletować własną drużynę, składającą się z unikalnych postaci, z których każda posiada cechy. Dla gracza w Missing Heroes niezwykle ważne są cechy lidera i umiejętność organizowania pracy zespołowej. W przeciwnym razie niektóre zdolności i cechy bohaterów zostaną zignorowane, co wpłynie na ogólną pozycję oddziału. W Missing Heroes musisz zbudować drużynę bojową od podstaw. Kiedyś byli tylko wieśniakami, którzy nie wiedzieli, co dalej robić, jak rozwiązać nagromadzone problemy. Ale teraz są utalentowanymi wojownikami, którzy znaleźli w tobie autorytet!


Jeśli jesteś zakochany w wielu lochach wypełnionych potworami, Missing Heroes z pewnością przypadnie Ci do gustu. Pamiętaj, aby stale się doskonalić, znajdować nowe techniki i taktyki oraz wzmacniać drużynę. Bez tego nie da się poradzić sobie z tłumem przeciwników w Missing Heroes.

Gra nie zyskała jeszcze dużej popularności na platformie Google Play. Teraz został zainstalowany tylko kilkaset razy. Ale nie ma wątpliwości, że Missing Heroes ma wszelkie szanse, aby spodobać się szerokiemu gronu graczy. A rodzaj Twojego urządzenia nie ma znaczenia! Gracz może nawet korzystać z nieco przestarzałego smartfona.


Reklama

Missing Heroes

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/19 09:39
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |