Opis:

Rysen Dawn  to ciekawa gra mobilna, która korzystnie wypada na tle wielu znanych projektów w Google Play. Tutaj musisz zostać nie tylko mistrzem parkour, ale także streamerem.


Głównym zadaniem jest przyciągnięcie nowych widzów do Twoich transmisji. Jeśli inni recenzują gry, zaskakują zwycięstwami na polu bitwy, musisz zademonstrować sztuczki. Parkour to niebezpieczne zajęcie, ale niektórzy miłośnicy ryzyka osiągają w nim ogromne wyżyny.


Rysen Dawn oferuje strumieniowe akrobacje dla widzów z całego świata. Jeśli bardzo trudno jest zarobić na parkour, to w transmisjach ze sztuczkami jest to łatwe. Droga do sławy może być trudna i niebezpieczna. Czy naprawdę warto?

Ciesz się pejzażami miejskimi Rysen Dawn, opanuj podstawy parkouru, transmituj i zaskakuj fanów niebezpiecznych sportów.

Gra została do tej pory zainstalowana ponad 12 000 razy. Podczas gdy symulatory streamerów zwykle wchodzą w interakcję ze znajomymi środowiskami domowymi, Rysen Dawn jest inny. To jest powód popularności projektu. Zmień sposób myślenia o streamerach i parkour! Ciesz się szalonymi akrobacjami w domu.


W Rysen Dawn trzeba ciągle się doskonalić, szukać nowych technik. A ten proces może zająć dużo czasu! Prawie każdy może nauczyć się Azam, ale nie każdy może zrobić coś naprawdę pięknego i szalonego.

NPC w Rysen Dawn mogą reagować na emocje postaci, być zaskoczonym i nadawać na tych samych falach. Daje to natychmiastową akceptację i wsparcie. Więcej ryzyka! Tylko najlepsza technologia!


Gra pozwala cieszyć się ulubioną muzyką za pomocą emocji prezentowanych w aplikacji. Rysen Dawn odblokowuje możliwość robienia zdjęć swojej postaci w różnym czasie.


Jednym z głównych zadań będzie znalezienie sponsorów na transmisje na żywo. Rysen Dawn przybliża do rzeczywistości, sprawia, że ​​czujesz się jak streamer, radykalnie odmienny od popularnej większości.

Ciesz się świetną grafiką, jeśli masz nowoczesny smartfon. Twórcy dali taką możliwość wszystkim!


Reklama

Pobierz Rysen Dawn v1.35

Nowości w tej wersji
• Fixed bugs & crashes
• New Animations & Poses
• Graphics improvements
• New StayDance emote
informacje ogólne
wersja v1.35 (200006)
Data umieszczenia 2021-10-25 11:04
rozmiar 28.39 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/20 09:43
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |