Opis:

Chibi Island  to mobilna gra przygodowa fantasy, która została pobrana ponad 18 000 razy przez użytkowników Google Play. Tutaj musisz podróżować i rozwiązywać zagadki. Zostań odkrywcą Piramidy, szukaj starożytnych artefaktów i skarbów, eksploruj terytorium wyspy.


Wyspa Chibi oferuje szereg atrakcji w pięknym otoczeniu. Gra nie wymaga od urządzenia nadmiernych zasobów, więc niemal każdy może rozpocząć podróż. Liczba zawieszeń i błędów zostanie zminimalizowana. Chibi Island nie ma nadmiernej dynamiki, więc gra idealnie nadaje się na podróż w transporcie, nudną przerwę lub spokojny wieczór. Teraz zawsze będziesz miał wyspę, po której możesz chodzić w dowolnym momencie.

Kolejną zaletą Chibi Island jest to, że tylko gracz kontroluje proces badawczy. Nie musisz odpowiadać za innych członków zespołu, istnieje możliwość rozwoju w tempie, które jest wygodne tylko dla Ciebie. Pożegnaj pośpiech i toksyczność!


Projekt Chibi Island stale się rozwija i udoskonala, ponieważ jest sukcesem. Lubił szeroką gamę graczy w różnym wieku. Nie ma znaczenia, jak często logowałeś się wcześniej do gier mobilnych. Ciesz się wciągającą rozgrywką, rozwiązując zagadki, odkrywając nowe terytoria na wyspie Chibi!

Fabuła jest ważną częścią wielu gier, do których omijania przyzwyczajeni są programiści mobilni. Jednak sytuacja z Chibi Island jest odwrotna! Nie musisz się spieszyć, denerwować, próbując wykonać to czy inne zadanie w rekordowym czasie. Ale fabuła ciągle się rozwija! Co kilka minut gra wywraca się do góry nogami, znajdujesz się w nowej rzeczywistości. Zmiana scenerii jest szczególnie wyraźnie odczuwalna na samym początku! Kiedy wystarczy tylko zwiedzić wyspę, możesz mimowolnie zaskoczyć się jej pięknem, różnorodnością miejsc, sekretami i tajemnicami.


Charakterystyczne cechy wyspy Chibi:

  • fabuła, szybki rozwój;
  • łamigłówki o średniej trudności;
  • możliwość grania z większości urządzeń.

Reklama

Pobierz Chibi Island 4.0512

Nowości w tej wersji
The winter is getting colder, and the Chibi Island story is getting more intense!

New chapter
Play and find out how the events unfold!

Technical fixes
Improved performance and ironed out some minor flaws to ensure a flawless experience for all adventurers out there.

Uncover the new mysteries!
informacje ogólne
wersja 4.0512 (451219899)
Data umieszczenia 2021-12-24 04:40
rozmiar 67.61 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/21 09:46
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |