Opis:

Gra Geta Race  - to zabawne wyścigi, w których ścigamy się jednym ze sportowych aut bijących rekordy, zbliżając się do mety, ostrożnie wyprzedzając pozostałych kierowców.

Według legendy, pewien młody i energiczny facet Max żyje i oddycha w szybkich wyścigach. Użytkownik prowadzi samochód w imieniu młodego zawodnika, jeździ po różnych drogach przy stosunkowo małym natężeniu ruchu. Spośród 5 pojazdów możesz wybrać żądany model, skonfigurować kilka parametrów. Następnie wskazany jest żądany tryb i rozpoczyna się podróż. Warto wziąć pod uwagę, że dla początkującego niektóre opcje są zablokowane, trzeba zdobywać punkty i zdobywać doświadczenie, aby uzyskać bardziej namacalną swobodę wyboru.

Strzałki w lewo i prawo pozwalają dostosować kierunek jazdy, pozostawać na torze. Tradycyjnie narysowany odcinek drogi umożliwia zobaczenie najbliższego zakrętu, nawigację nieco dalej niż wyłącznie przy pomocy wizualnego przeglądu. Ale nie jest konieczne ścisłe przestrzeganie granic toru. Jeśli chcesz zboczyć i odciąć się, zaryzykuj, a mapa podpowie Ci, jak daleko samochód odjechał od głównej drogi. Poza nawierzchnią asfaltową występują dodatkowe przeszkody i uciążliwości. Trudności są kompensowane strefami dla gwałtownego wzrostu tempa ruchu. Opcja turbo zapewnia automatyczne przyspieszenie na krótki okres czasu. Aktualna prędkość i czas trwania wyścigu są wyświetlane w prawym górnym rogu.

Charakterystyczne cechy gry Geta Race:

  • pojedyncze i szybkie wyścigi samochodami sportowymi;
  • kilka samochodów do wyboru;
  • zmiany w charakterystyce technicznej transportu;
  • kontrola wskaźników prędkości i timera;
  • tory w 8 ciekawych lokalizacjach.

Projekt wyścigowy przyciąga kolorową oprawą graficzną, zróżnicowanymi sekcjami każdej lokacji. Każda droga ma tunele i różnorodne naturalne tło. Sterowanie jest komfortowe, ruch jest znikomy, co ułatwia i bez zbędnego stresu wykonywanie pożądanych manewrów. Przy wszystkich zaletach deweloperzy wciąż mają nad czym popracować, ponieważ jest niewiele torów i samochodów, nie ma multiplayera, dlatego wyścig zręcznościowy jest zauważalnie słabszy od swoich odpowiedników. Ale gra jest odpowiednia dla fanów gatunku, którzy chcą zabić trochę czasu i uzyskać zastrzyk energii z poruszania się z dużą prędkością!


Reklama

Geta Race

Wszystkie aplikacje GETA CLUB na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/23 09:08
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |