Opis:

Legend City  to mobilna gra strategiczna nowej generacji, w której musisz zdobyć władzę w mieście pełnym intryg. Zostań potężnym menedżerem od podstaw. Legend City - RPG z wieloma tajemnicami, nieoczekiwanymi zwrotami akcji i wynikami.

Tutaj możesz uchwycić różne budynki, przejąć kontrolę nad różniącymi się od siebie konstrukcjami, zmieniać świat, skupiając się na własnym pomyśle. A wszystkim temu towarzyszą liczne romanse z sekretarkami.


Legend City to nie tylko kariera. Tutaj trzeba samemu tworzyć wielkość, inwestować, kupować i odmawiać, czasem się wycofać. Terytoria, klejnoty i nie tylko! Zanurz się w luksusie, który sam tworzysz.

Legend City daje ci dostęp do ukrytych zakamarków mocy. Wcześniej nie można było sobie nawet wyobrazić skali intrygi rozwijającej się na samym szczycie. Zostań tym, który kontroluje najbardziej złożone procesy, prowadzi ludzi, zmienia ich życie.


Zarządzanie miastem to jedna z kluczowych cech gry. Tutaj możesz samodzielnie zagospodarować przestrzeń w trybie piaskownicy, wybierając najlepsze rozwiązania architektoniczne. Miasto powinno być piękne, wygodne i dostatnie. Ciągły rozwój to klucz do sukcesu. W końcu nie powinieneś stać się uzurpatorem, kimś, kto stara się utrzymać zwykły porządek, poświęcając wygodę ludzi, prawo wyboru. W Legend City musisz być głową i liderem, za którym tłumy chętnie pójdą. Pomogą w tym agenci, wykonując część pracy, na którą często brakuje czasu.


Legend City opowiada o tym, jak połączyć ciężką pracę umysłową z życiem. Gra daje jasno do zrozumienia, że ​​nie wszystko jest tak podane. Musisz być wybitnym liderem, aby rozwijać się od podstaw, odnosić sukcesy i zdobywać władzę.


Charakterystyczne cechy Legend City:

  • RPG z nietypową koncepcją, która spodoba się urodzonym menedżerom;
  • umiejętność rozwijania postaci od samego dołu;
  • umiejętność rządzenia miastem, zmieniania go do woli, poprawiania życia mieszkańców;
  • romantyczne wątki.

Reklama

Pobierz 1.1.3

informacje ogólne
wersja 1.1.3 (24)
Data umieszczenia 2022-04-04 14:05
rozmiar 582.79 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

TYPE_APPLICATION_OVERLAY

TYPE_APPLICATION_OVERLAY

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

BILLING

BILLING

AD_ID

AD_ID

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje TeamLOM na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/25 09:16
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |