Opis:

Game Blon to platformówka na Androida, która ma fajną "pikselową" orientację projektu, bardzo fajny charakter i całą tę twardą, dynamiczną rozgrywkę, która jest gotowa raz za razem zniszczyć twoją wiarę w siebie.

Gotowy, aby trochę wstrząsnąć?

Ten sam projekt przygotowaliśmy w studiu Plug in Digital, które ma dość rozbudowane portfolio, ale jest on tylko trochę znany zwykłym graczom, ponieważ prawie wszystkie jego projekty są dystrybuowane za pieniądze. A z darmowych formatów (tak, wciąż są takie) możemy wymienić psa Pat i Siege Castles z ponad 500 tysiącami pobrań. Nie tak bardzo, ale w tym przypadku to rekord. Przy okazji możesz również bezpłatnie pobrać nowy produkt.


Fabuła tego, co się dzieje, jest dość prosta i bezpośrednia – zły brat twojej postaci ukradł rodzinne wartości, a twoim zadaniem jest je zwrócić. Zadanie nie jest łatwe, ponieważ musisz odwiedzać różne światy, walcząc z potworami. Część po części zwrócisz łupy, odbudowując rodzinny zamek, co pozwoli ci pompować swoje umiejętności i walczyć z silniejszymi rywalami. Ale żadna z umiejętności twojej postaci nie zastąpi cierpliwości i świetnego refleksu, bez których nie możesz się obejść.


Cechy gry Blon na Androida:

  • Hardcore w najczystszej postaci, przygotuj się na to i nie odpoczywaj;
  • Szeroka gama poziomów, jest zarówno piekło, jak i przestrzeń;
  • W każdej lokacji natkniesz się na unikalnego bossa o własnych cechach;
  • Poziom trudności można dostosować, ale nie myśl, że to bardzo pomoże;
  • Wśród postaci jest wybór, każda ma swoje własne cechy i słabości;
  • Drzewo umiejętności pozwoli ci otworzyć dziesiątki umiejętności;
  • Sekrety i nagrody, które otrzymasz za ich odnalezienie;
  • Bez reklam.

Wady gry:

  • Niestety, do finału możesz dotrzeć tylko wtedy, gdy kupisz pełną wersję gry.

Konkluzja: Blon jest gotowy rzucić wyzwanie graczom o wielu różnych umiejętnościach, więc jeśli chcesz zrozumieć swój poziom przygotowania, koniecznie spróbuj. A jeśli tak, możesz kupić pełną wersję za rozsądną cenę.


Reklama

Pobierz Blon 1.3

Nowości w tej wersji
New update with bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.3 (13)
Data umieszczenia 2021-10-07 01:42
rozmiar 44.83 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/26 10:04
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |