Dawn of Dynasty
0 (0)

Opis:

Dawn of Dynasty  to gra mobilna w oszałamiającym stylu anime. Tutaj musisz opracować własną strategię rozwoju, podjąć najważniejsze decyzje, które wpłyną na późniejszą rozgrywkę. W Dawn of Dynasty staniesz się potężnym przywódcą, który jest w stanie przywrócić pokój w Chinach poprzez zjednoczenie terytoriów. Gra spodoba się graczom, którzy pasjonują się Azją i chcą być na wschodzie.


Dawn of Dynasty został stworzony przez wybitnych artystów chińskich i japońskich. Dlatego nienaganny element wizualny jest główną cechą gry. I to właśnie ten aspekt po raz pierwszy rzuca się w oczy gracza, który po raz pierwszy wchodzi w interakcję z tym projektem.


W Dawn of Dynasty musisz wziąć udział w wielu bitwach na dużą skalę, w których spotkasz legendarne postacie dowodzące oddziałami. Zbierz własnych wojowników, aby przywrócić harmonię!

Pokój jest głównym celem gracza w Dawn of Dynasty. Ale w warunkach wojny odbudowa go bez strat jest prawie niemożliwa. Kiedy różne strony nie mogą dojść do porozumienia, używana jest broń. A tym, którzy chcą dać im spokój, musicie najpierw wykazać się siłą, odwagą i autorytetem.


Dawn of Dynasty odblokowuje możliwość walki w czasie rzeczywistym. Gra pozwala rywalizować z zupełnie innymi graczami z przeciwległych zakątków planety. Możesz dowodzić własną armią według własnego uznania. Tutaj Dawn of Dynasty otwiera pełną wolność. Będziemy musieli opracować unikalną taktykę, dzięki której możliwe będzie przebicie się przez obronę przeciwnika. Ale czy da się to zrobić od razu? Nie!


W Dawn of Dynasty będziesz musiał spędzić bardzo długi okres treningu, aby osiągnąć wyżyny. Przestudiuj techniki i możliwości, uważnie obserwuj zachowanie przeciwników i wyciągaj wnioski nawet z porażek. Na początku wszystko może przebiegać z różnym powodzeniem, ale z czasem na pewno nauczysz się wojskowości. Zainstaluj Dawn of Dynasty, zostań wspaniałym dowódcą, odkrywaj tajemniczy świat!


Reklama

Pobierz Dawn of Dynasty 1.3.1

Nowości w tej wersji
Fixed bugs experienced by some users.
informacje ogólne
wersja 1.3.1 (30)
Data umieszczenia 2022-01-09 07:14
rozmiar 427.87 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Wszystkie aplikacje IGG.COM na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/27 09:09
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |