War of Survivors
0 (0)

Opis:

War of Survivors  to mobilna strategia, która otwiera możliwość rywalizacji online z graczami z całego świata. Akcja toczy się w świecie, który podnosi się z apokalipsy. To ogromne terytoria pustynne, nad którymi musisz przejąć kontrolę.


W War of Survivors musisz stworzyć własną bazę, która stanie się epicentrum badań. Tutaj musisz odkrywać na nowo, badać nowe technologie, aby wzmocnić własne wojska. Nie bez umiejętności, logiki samego gracza! W War of Survivors nacisk kładziony jest na myślenie strategiczne. Musisz myśleć o każdym kolejnym kroku, aby konsekwentnie wygrywać.


Właśnie ze względu na potrzebę logicznego myślenia, War of Survivors nie jest odpowiednia dla młodszych graczy. Dzieciom będzie bardzo trudno zaangażować się w grę i mogą spotkać się z przemocą. Twórcy ustalili limit. War of Survivors nie jest dostępny dla graczy, którzy nie ukończyli jeszcze 16 roku życia .

W War of Survivors możesz uzyskać wyjątkowe wrażenia, ciesząc się oryginalną rozgrywką. Gracz będzie mógł odkryć trójwymiarową mapę z niesamowitymi krajobrazami. Musisz odkrywać fantastyczny świat, dostosowywać się do jego warunków, znajdować nowe rozwiązania i luki. Deweloperzy pracowali nad stylizacją projektu i komponentem wizualnym. W War of Survivors możesz nawet zobaczyć zmarszczki na powierzchni wody. Wielki świat jest na wyciągnięcie ręki, pełen niebezpieczeństw. Musisz go oczyścić ze zła, podbijając jak najwięcej. Ale czy możliwe jest rozwiązanie wszystkich konfliktów za pomocą broni? Ile bitew to zajmie? Zacznij grać w War of Survivors, aby się dowiedzieć!


Gra pozwala przejąć kontrolę nad każdym oddziałem, osobiście kontrolować oddziały. Jeśli w innych podobnych projektach twórcy nie dają możliwości otwartego wpływania na grę, to w War of Survivors wszystko jest inne. Do Ciebie należy podejmowanie ważnych decyzji.

Uważnie obserwuj poczynania przeciwnika, staraj się jak najlepiej wykorzystać sytuację, wykorzystaj każdy błąd!


Reklama

Pobierz War of Survivors 1.0.10

Nowości w tej wersji
Updates:
1. Fixed the lack of response when clicking to log in on the 7th day
2. Adjusted UI and function description of the falling plane
3. Adjusted overflowing text in the interface display
4. Adjusted the description of some of the Heroes' Talents
5. Adjusted Container, Boss, and Mutant reward drops
6. Battle location Coordinates added to battle report shares
7. Added new activities for Heroes
8. New cumulative recharge event
9. Added Hero recommendation list feature
10. New Hero Toriel
informacje ogólne
wersja 1.0.10 (15)
Data umieszczenia 2021-10-25 11:05
rozmiar 620.79 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/28 09:20
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |