Big Farm: Mobile Harvest
0 (0)

Big Farm: Mobile Harvest

Opis:

Big Farm: Mobile Harvest  to gra mobilna, w której musisz odbudować i rozwinąć własną farmę. Instalacja Big Farm: Mobile Harvest jest całkowicie darmowa, ale gra posiada funkcję zakupów. Jeśli chcesz poszerzyć wachlarz możliwości, musisz zapłacić.


Deweloperzy aktywnie rozwijają, ulepszają i uzupełniają projekt. Big Farm: Mobile Harvest uzupełnia się o nowe ziemie, które można odblokować ciężką pracą lub prawdziwą inwestycją. Jednak gracze zgłaszają, że każda nowa aktualizacja okazuje się surowa. Naprawienie błędów zajmuje około tygodnia, a użytkownicy są zawsze zirytowani.


Big Farm: Mobile Harvest wzbudziło wiele kontrowersji. A sekret tkwi w ogromnej popularności! Do tej pory symulator został zainstalowany ponad 300 000 razy. To niesamowity wynik jak na projekt tego gatunku. Warto zagrać w Big Farm: Mobile Harvest, ponieważ tak wielu graczy prawdopodobnie się nie myli. Gra otrzymała wysokie noty w Google Play. Nie ma wątpliwości, że Big Farm: Mobile Harvest jest naprawdę piękna, klimatyczna i różnorodna. Idealne na spokojny wieczór lub nudną przerwę.

Symulator nie wymaga aktywnego działania, nie przyspiesza tempa i nie zmusza do podejmowania ryzyka. Big Farm: Mobile Harvest jest odpowiedni dla graczy w każdym wieku. Gra może być zarówno pierwszą, jak i ostatnią farmą. Spróbuj się dowiedzieć!


W grze możesz zarządzać domem, łącząc siły z krewnymi, przyjaciółmi lub innymi znajomymi. Big Farm: Mobile Harvest jest niezwykle popularny, więc znalezienie osób o podobnych poglądach nie będzie problemem. Jeśli żaden z Twoich znajomych nie lubi symulatora, możesz poszukać znajomych w Internecie. Zwykle robią to doświadczeni gracze korzystający z tematycznych odbiorców.

Big Farm: Mobile Harvest oferuje szeroką gamę aktywności. Tutaj możesz sadzić rośliny, zbierać plony, zawierać różne transakcje, które przyniosą korzyści w przyszłości. Ulepszaj i odkrywaj nowe terytoria


Reklama

Big Farm: Mobile Harvest

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/29 09:28
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |