Friends Shot: Golf for All
0 (0)

Friends Shot: Golf for All

Opis:

Friends Shot: Golf for All  to gra mobilna, która pozwala stworzyć własną drużynę uroczych golfistów. Po skompletowaniu składu możesz wyruszyć w podróż, rywalizować z innymi graczami i wygrywać!

W grze musisz spotkać zabawne postacie Kakao Friends. Będą musieli stać się prawdziwymi sportowcami!


W Friends Shot: Golf for All będziesz walczyć w meczach 1 na 1 ze swoim przeciwnikiem. Ważne jest, aby wbić piłkę do dołka szybciej niż zawodnik, używając jak najmniejszej liczby prób. Jeśli grałeś już wcześniej w coś z tego gatunku, nie będzie problemów ze zrozumieniem zasad. Jednak nawet początkujący gracz nie będzie miał trudności z Friends Shot: Golf for All!


Chociaż zasady gry w golfa są niezwykle proste, rozwój umiejętności nie ma końca. Im więcej grasz, tym skuteczniejszy stajesz się. Z czasem odsetek zwycięstw wzrośnie, otworzą się nowe możliwości. Po prostu musisz je wykorzystać na czas!


Różnorodność lokacji i ich wyjątkowość to kolejne atuty Friends Shot: Golf for All. Zawody odbywają się na całym świecie, co oznacza, że ​​uroczy sportowcy podróżują z kraju do kraju. Na każdym z boisk jest na pewno coś ciekawego! Lokalizacje są bardzo różne, więc może być niezwykle ekscytujące patrzeć na swoje otoczenie, gdy poznajesz nowe kraje i kultury.

Najlepsi sportowcy często znajdują sponsorów na rozwój i nagrody. W Friends Shot: Golf for All musisz się z tym uporać. Zdobądź więcej nagród, promuj sportowców, wygrywaj tytuły!


W Internecie często można spotkać graczy, którzy nie chcą konkurować z innymi, którzy doświadczają ciągłego negatywu ze strony konkurencji. Twórcy Friends Shot: Golf for All również przygotowali ciekawe rozwiązanie dla takich introwertyków! Możesz przejść przez tryb fabularny, rozwijając własnych sportowców. Wybierz się na wycieczkę, ale nie martw się o umiejętności innych.

Tryb dla jednego gracza w Friends Shot: Golf for All może być niezwykle przydatny dla początkujących.


Reklama

Friends Shot: Golf for All

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/09/30 09:31
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |