Opis:

Driving Zone 2  to wyjątkowy projekt z gatunku wyścigów, w którym gracz może swobodnie podróżować po otwartym świecie, prowadząc szybki transport. Driving Zone 2 wypada korzystnie w porównaniu z innymi podobnymi grami. Deweloperzy wykonali dobrą robotę przy grafice. Świat oferowany do podróżowania w symulatorze wygląda niesamowicie kompletnie i realistycznie. Tylko jedna seria wizualna sprawia, że ​​wracasz do gry raz za razem. Efekty dźwiękowe dopełniają to, co się dzieje, w tle rozbrzmiewa przyjemna muzyka. Driving Zone 2 z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom szybkiej jazdy i lśniącej miejskiej estetyki!


Driving Zone 2 oferuje szeroką gamę pojazdów. Im dłużej grasz, tym więcej jest dostępnych. Postaraj się zebrać wszystkie samochody, jedź ulicami miasta z maksymalną prędkością!


Istnieje opinia, że ​​dzieci lubią symulatory wyścigów i szybkiej jazdy. Jednak dorośli mogą również cieszyć się Driving Zone 2! Gracz nie będzie miał czasu na nudę. Ulice miasta nie były przystosowane do dużych prędkości. Oznacza to, że będziesz musiał manewrować, być ostrożnym, ale w dogodnym momencie nabierać prędkości.


Driving Zone 2 jest odpowiedni dla tych, którzy zawsze marzyli o szybkiej jeździe po centralnych ulicach, ale wiedzą, że może się to skończyć katastrofą. W symulatorze obowiązują inne zasady. Musisz tylko rozwinąć maksymalną prędkość, uważaj, aby nie uszkodzić samochodu (lub uszkodzić jak najmniej).

Ale to wszystko nie oznacza, że ​​Driving Zone 2 przypadnie do gustu tylko miłośnikom wyścigów. Tak, tak, naprawdę można poruszać się po mieście z wygodną prędkością, eksplorować lokacje, cieszyć się otoczeniem. Po co się gdzieś spieszyć, skoro można szczegółowo zapoznać się z niesamowicie pięknym światem, w którym gracz ma pełną swobodę?


Driving Zone 2 przypadnie do gustu również absolutnie początkującym graczom w świecie gier mobilnych. Możesz postępować zgodnie z wygodnym scenariuszem, rozwijając pożądaną prędkość. Zacznij od spokojnej przejażdżki, stopniowo eksploruj lokacje. Będziesz musiał dostosować się do fizyki gry, ale nie potrwa to długo.


Reklama

Pobierz Driving Zone 2 0.8.7.51

Nowości w tej wersji
- Optimization
- Improved cars physics
- Sensitivity settings
informacje ogólne
wersja 0.8.7.51 (86)
Data umieszczenia 2021-09-29 16:22
rozmiar 42.88 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Wszystkie aplikacje AveCreation na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.88★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/10/01 09:42
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |