Crime Corp.
0 (0)

Opis:

Crime Corp. To mobilna gra wieloosobowa, w której musisz poczuć się jak przywódca gangu. Masz dość pokojowych ról i znajomych postaw? Następnie Crime Corp. został stworzony specjalnie dla Ciebie. Zaaranżuj bezprawie, stwórz chaos dla własnej korzyści, spróbuj wyjść na sucho, wyprowadź swoich wspólników.


Istnieje mit, że w podziemiach nie ma hierarchii ani dyscypliny. Ale to błąd. Każdy incydent na dużą skalę, rabunek musi być zaplanowany. W rolę kuratora wciela się bandyta z dużym doświadczeniem, który widział już różne sytuacje, dokładnie wie, jak się z nich wydostać. Jeśli sprawca nie zostanie złapany, zasługuje na autorytet w grupie.


Losu żadnego bandyty w prawdziwym świecie nie można zazdrościć. To szybki połów, więzienie, aspołeczność. Ale Crime Corp. musisz stać się częścią tego środowiska, zobaczyć szokujące szczegóły, zostać liderem w środowisku.

Crime Corp. będzie wymagać od gracza specjalnej wiedzy. Ale gracz grający w przestępcę nie może wiedzieć, jak zaplanować napad! Tu na ratunek przychodzą specjaliści, którzy za wszelką cenę mogą stać się częścią szalonych planów. Każdy cel będzie wymagał innych specjalistów. Lider musi dysponować odpowiednim budżetem, umieć współpracować z profesjonalistami.

Rzadki napad może zakończyć się bez zwiadu. Używają go nawet prawdziwi przestępcy! Konieczne jest zrozumienie, gdzie znajdują się kamery, aby wykluczyć możliwość zatrzymania na miejscu zbrodni, ujawnienie planów przed rozpoczęciem realizacji. Kto i jak przeprowadzi rekonesans? Jakie czynniki są decydujące? Na co zwrócić szczególną uwagę? Zacznij grać w Crime Corp., aby dowiedzieć się więcej na ten temat.


Ucieczka z miejsca zbrodni jest niemożliwa bez specjalnego transportu. Przygotowanie go powinno być częścią ogólnego planu. Pojazdy mogą ulec uszkodzeniu po drodze, więc potrzebujesz budżetu, aby z niego korzystać. Nie możesz ryzykować! Potrzebujesz najlepszego samochodu, aby odjechać z maksymalną prędkością i schować się w rekordowym czasie.


Reklama

Crime Corp.

Wszystkie aplikacje Shori Games na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/10/02 09:24
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |