Legendy mityczne
0 (0)

Opis:

Mythic Legends  to mobilna gra na arenie, w której możesz wziąć udział w bitwie lub oglądać rywalizację innych. Zobaczysz nieustraszonych Rycerzy, gotowych stanąć twarzą w twarz z niebezpieczeństwem, Czarodziejów, którzy czytają o temperamentach, Asasynów, Poskramiaczy i wielu innych. Na arenie znajdzie się miejsce dla każdego, kto jest gotowy do walki! Różni bohaterowie są obdarzeni różnymi zdolnościami, mają swoje wady i zalety. Zadaniem gracza jest poznanie swoich mocnych stron, aktywne ich wykorzystanie. Ale nie można też ignorować mocnych stron przeciwnika. W Mythic Legends wygrywa ten z najlepszą taktyką.


Gracz będzie musiał regularnie awansować. To (stopniowo) zwiększa szanse na wygraną.

W Mythic Legends nie ma dobrych ani złych bohaterów. Każda postać z pewnością się komuś polubi. Ale ważne jest, aby grać w Mythic Legends, aby znaleźć swoje. Jeśli chcesz, możesz wypróbować różne. Ale ktoś na pewno stanie się ulubieńcem!

Poznaj możliwości postaci, ucz się na zwycięstwach i porażkach, podnoś poziom biorąc udział w bitwach. Tylko w ten sposób możesz zostać mistrzem areny!

Gra pozwala zapoznać się z pochodzeniem bohatera, wybrać postać według klasy. Unikalne zdolności zależą od tych czynników. Jeśli Rycerz jest nieustraszony i silny, Zabójca będzie zwinny i skryty. Poszukaj najlepszego rozwiązania, ponieważ bitwy w Mythic Legends są różnie postrzegane przez różnych graczy. Zdobywaj doświadczenie i wyciągaj wnioski wyłącznie z własnych obserwacji.


Mythic Legends aktywnie zyskuje popularność w Google Play. Dziś gra została pobrana ponad 6000 razy. A postęp, rozwój projektu na tym się nie kończy! Mythic Legends jest online, więc możesz cieszyć się bitwami, kiedy tylko chcesz. To okazja, aby pozbyć się długiego oczekiwania.

Twórcy aktywnie ulepszają grę. Oznacza to, że w przyszłości Mityczne Legendy zostaną uzupełnione nowymi postaciami, zdolnościami i funkcjami. Stwierdzili to sami twórcy.

Dołącz do bitwy!


Reklama

Pobierz Legendy mityczne 1.1.66.13018

Nowości w tej wersji
Bug fixes and minor gameplay improvements.
informacje ogólne
wersja 1.1.66.13018 (270)
Data umieszczenia 2022-04-04 13:46
rozmiar 129.95 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/10/03 09:58
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |