Undead World: Hero Survival
0 (0)

Undead World: Hero Survival

Opis:

Undead World: Hero Survival  to gra mobilna, w której musisz opracować własne strategie przetrwania. Gracz może swobodnie zebrać drużynę bohaterów, z których każdy jest obdarzony unikalnymi zdolnościami. Razem łatwiej będzie stawić czoła niebezpieczeństwom wielkiego świata.


Undead World: Hero Survival zachwyca pięknem otoczenia, wyposażonym w oszałamiający element wizualny. Dopełnieniem tego, co się dzieje, są efekty dźwiękowe, które idealnie wpasowują się w świat fantasy. Gra pozwala eksplorować rozległe przestrzenie, swobodnie podróżować, eksplorować nowe terytoria. Należy jednak zawsze pamiętać, że świat Undead World: Hero Survival może być niesamowicie wrogi. Złe stworzenia mogą być w pobliżu. Przygotuj się do walki z nimi, maksymalnie wykorzystując zdolności bohaterów oddziału! Opracuj własną taktykę i wypróbuj nowe techniki, aby jeszcze skuteczniej odpierać ataki potworów. W Undead World: Hero Survival głównymi aspektami rozgrywki będą eksploracja i walka. Korzystaj w pełni z dostępnych zajęć, nie przegap niczego ważnego, podróżując przez bezkres fantastycznego świata,pełen niebezpieczeństw i przerażających stworzeń!


Tutaj możesz samodzielnie przejąć kontrolę nad dostępnymi bohaterami. W wielu podobnych projektach gracze stają przed długimi i nudnymi bitwami. Czemu? Ponieważ nie ma możliwości zmiany taktyki, bezpośredniego wpływania na przebieg bitwy, podejmowania nieoczekiwanych i często szalonych decyzji. Ale twórcy Undead World: Hero Survival rozwiązali ten problem! Teraz wynik bitwy zależy tylko od Ciebie.


Możesz skuteczniej walczyć, jeśli regularnie ulepszasz swój ekwipunek i broń, nadążając za tempem gry. Undead World: Hero Survival nadąża za szybkimi wydarzeniami. Jeśli przegapisz coś ważnego, istnieje duże ryzyko całkowitego zagubienia się w wirtualnym świecie gry.

Walcz z przeciwnikami, którzy stale rosną w siłę. Zawsze bądź o krok do przodu, zdobywając najlepszy sprzęt, wykorzystując wszystkie możliwości, które odkryli deweloperzy.


Reklama

Pobierz Undead World: Hero Survival 1.8.0.6

Nowości w tej wersji
New Heroes:
- Tammy (Sugar Reapers, Tank)
- Olivia (The Hive, Range)

New Feature:
- Battlefield of Glory

Other:
-Updates & adjustments to in-game content

-Bug fixes
After updating, if questions or issues arise, please contact our Customer Support team at support@undeadworld-herosurvival.com
informacje ogólne
wersja 1.8.0.6 (242)
Data umieszczenia 2021-12-21 07:46
rozmiar 95.87 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/10/04 09:01
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |