Lost Survivors
0 (0)

Opis:

Lost Survivors  to gra mobilna, w której musisz eksplorować pustą wyspę, rozwijać ją i odbudowywać, skupiając się na własnych pragnieniach i potrzebach. Tropikalny zakątek może być Twoim domem, ale wymaga to poważnej pracy.


Lost Survivors zostało już docenione przez tysiące graczy. Powodem popularności jest fakt, że twórcy wielu podobnych projektów dodają energii, która utrudnia przejście bez darowizny. W Lost Survivors można grać tak długo, jak chcesz. Teraz można spędzać godziny przy smartfonie. Użytkownicy wysoko ocenili grę, przyznając jej ponad 4 gwiazdki na 5 (jest to średnia wartość wszystkich komentarzy).

W Lost Survivors musisz stale ulepszać i rozbudowywać swój obóz, eksplorując nowe terytoria. Z każdym nowym budynkiem otwierają się nowe możliwości. Niesamowity świat zamieszkują również zabawne zwierzęta, różne postacie. Zapoznaj się z otaczającą rzeczywistością i regularnie odwiedzaj swój obóz, aby nie przegapić niczego ważnego.


Lost Survivors oferuje niesamowicie długi rozwój i ciekawe zajęcia, którymi można się cieszyć przez wiele godzin. Gra jest idealna na samotny wieczór, kiedy chcesz się po prostu zrelaksować. Lost Survivors nie wymaga od gracza żadnych specjalnych umiejętności ani dużego doświadczenia w podobnych projektach. Nie musisz się tu spieszyć, możesz budować budynki, powiększać terytorium i rozwijać się w wygodnym tempie. Ta gra przypomina trochę farmę, ale w Lost Survivors musisz osiągnąć zupełnie inne cele. To nie jest lokalna firma rodzinna! Tutaj będziesz musiał odbudować całe miasto własnymi rękami.


Ratowanie rzadkich zwierząt jest ważnym aspektem gry w Lost Survivors. A w prawdziwym świecie ludzie dbają o zachowanie dzikiej przyrody, a tutaj staje się to jedną z głównych misji. Trudno pozostać obojętnym na urocze stworzenia żyjące na wyspie.


Zacznij grać w Lost Survivors, aby cieszyć się pięknem natury, poznawać niesamowite stworzenia i odbudować wyspę swoich marzeń! Interfejs jest niezwykle prosty, dzięki czemu możesz wygodnie grać w kilka minut.


Reklama

Lost Survivors

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/10/06 09:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |