Dragon City 2
0 (0)

Opis:

Dragon City 2  to gra na urządzenia mobilne, dzięki której każdy może poczuć się jak władca smoków. Zbieraj różne rasy, rozwijaj pływającą wyspę, opiekuj się wspaniałymi zwierzętami!


W Dragon City 2 naprawdę można tworzyć nowe rasy, łącząc istniejące, aby ulepszyć wyspę, ale rozgrywka nie ogranicza się do tego. Świat fantasy ma o wiele więcej zabawy! Hodowla nowych ras umożliwi uzyskanie zwierząt o unikalnych cechach. Mogą ci pomóc w ekscytujących bitwach. Bitwy 3D na dużą skalę i starcia z bossami staną się powszechne w tej grze mobilnej.


W Dragon City 2 musisz wrócić do historii fantastycznego świata, odbudować niesamowite miasto i znaleźć terytoria, które kiedyś należały do ​​potężnych smoków. Te zwierzęta są niesamowicie inteligentne i silne! Dołącz do nich, weź ich pod własne kierownictwo, aby rozpocząć wielką przygodę.


Dragon City 2 to młody projekt o stylistyce nawiązującej do Pokemonów. Tutaj możesz cieszyć się niesamowitą grafiką, zobaczyć idealne kombinacje kolorów. Gra będzie chciała wracać raz za razem. Nie ma mrocznego stylu, niebezpiecznego środowiska ani złych zwierząt, które można trzymać w klatce. W Dragon City 2 są bitwy, ale nie pozostawią cię w ciągłym stresie. Wszelkie walki toczą się w pięknym otoczeniu.


W grze jest też element kolekcjonerski. Dragon City 2 pozwala zebrać ponad 100 różnych ras smoków. Możesz więc rozwijać się i zaludniać niesamowite miasto. Nie musisz się spieszyć. Ewoluuj i odkrywaj nowe gatunki w wygodnym tempie, ciesząc się rozgrywką w pełni.

Dragon City 2 nie zyskał jeszcze ogromnej popularności w Google Play, ale projekt ma realne perspektywy. Nie ma potrzeby gonić za licznymi online. Walcz z przeciwnikami i pokonuj bossów w pojedynkę. Powiedz znajomym o grze, aby zwrócić większą uwagę na Dragon City 2!


Reklama

Dragon City 2

Wszystkie aplikacje Parrotgames na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/10/07 09:08
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |