Grand Wars: Mafia City
0 (0)

Grand Wars: Mafia City

Opis:

Grand Wars: Mafia City  to gra mobilna, w której musisz zorganizować własny gang przestępczy. Będziesz musiał opracować własną taktykę, wdrożyć ją za pomocą broni. W Grand Wars: Mafia City musisz obserwować, co dzieje się z góry.


Gra pozwala wybrać ojca mafii, bronie do stworzenia własnego stylu chwytania przedmiotów. Przestudiuj różnych kandydatów do roli szefa mafii, wybierz najlepszego, używaj różnych rodzajów broni. Aby osiągnąć szczyt swoich umiejętności, musisz wykorzystać wszystkie dostępne możliwości.

W Grand Wars: Mafia City jest wiele walczących frakcji. A te wrogie są kontrolowane przez innych graczy z różnych części planety. Walcz z nimi, aby zdobyć dominację. Strzelaj celnie, eliminuj cele i każdego dnia stawaj się silniejszy.


Jeśli chcesz zwiększyć siłę grupy, będziesz musiał pompować ojca mafii. Używaj najlepszych broni, aby zadawać przeciwnikom jeszcze większe obrażenia, aby wygrywać szybciej i skuteczniej.

W Grand Wars: Mafia City możesz podbijać tereny miejskie i ulice. Każda nowa lokacja pozwala na zwiększenie zgrupowania, budowanie siły. W Grand Wars: Mafia City zdobywanie nowych ulic jest jednym z głównych kryteriów rozwoju.

Gra zapewnia również system pompowania. Za każdą bitwę będziesz mógł zdobywać doświadczenie. Im więcej punktów, tym więcej nowych możliwości. Nadążaj za tempem gry i regularnie ulepszaj, aby nadążyć za przeciwnikami.


W Grand Wars: Mafia City napotkasz minimalistyczną grafikę i wyjątkową stylistykę. Otoczenie wygląda tutaj na żywe. Gracz ma ochotę eksplorować ulice i odkrywać nowe lokacje. Efekty dźwiękowe doskonale uzupełniają to, co się dzieje. Skoncentruj się na strzałach, ciesz się widokiem z góry, zmień strategię, patrząc wstecz na sytuację. Jeśli wcześniej wydawało Ci się, że walki uliczne toczą się w kompletnym chaosie, czas zmienić zdanie. Tutaj liczy się każdy szczegół! W Grand Wars: Mafia City musisz podejmować decyzje na bieżąco.


Reklama

Pobierz Grand Wars: Mafia City 0.61

Nowości w tej wersji
- Added seasonal challenges!
- Weapon can be improved to GOLD!
- Items can be recycled to get new!
- Improved network synchronization
- Updated user interface
- Bug fixes
informacje ogólne
wersja 0.61 (61)
Data umieszczenia 2022-04-14 09:55
rozmiar 164 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje GDCompany na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/10/08 09:55
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |