Esencja duszy
4.5 (4)

Opis:

Gra Soul essence łączy w sobie wiele rzeczy, które doceniają fani klasyki i miłośnicy nostalgii. Warto zacząć od tego, że gra otrzymała znakomitą pikselową grafikę, na której poziom percepcji od razu stawia nas w formacie „retro”. Następnie ważnym punktem jest RPG akcji i to właśnie ten spektakl stał u źródeł gatunku. Wreszcie wszystko jest również realizowane zgodnie z klasyką, ponieważ jest to platformówka!

Przygotowałem tę samą grę w niezależnym studiu EDi iLab grę, której wciąż jest bardzo mało osób, a projektów na androida jest jeszcze niewiele, tylko trzy. Jednak ta nowość jest nadal flagową, ponieważ została pobrana przez nieco ponad 1000 osób ... Pomóżmy grze stać się bardziej popularną!


Ważnym elementem projektu będzie fabuła, która zresztą nie jest tu liniowa i gracz może wpływać na bieg wydarzeń. Znasz wiele innych gier, w których możesz porozmawiać z szefem? Nie bez innej cechy „klasycznych” projektów – dużej złożoności. Nie będziesz w stanie zaoszczędzić na poziomach, a są tu duże i zagmatwane, więc postaraj się zapamiętać, gdzie i dlaczego zginąłeś, a także jakie ścieżki doprowadziły Cię do tego ...

Nawiasem mówiąc, miłym akcentem jest obecność kupca, którego spotkasz w najbardziej nieoczekiwanych miejscach i uwierz mi, ucieszysz się, gdy go zobaczysz! Zawsze pomoże ci uzupełnić zapasy, sprzedać nowy sprzęt lub kupić mnóstwo niepotrzebnych rzeczy. Klasyka i nie tylko!


Cechy gry Esencja duszy na Androida:

  • Rozgrywka nastawiona na nostalgię.
  • Wiele poziomów i unikalne przedmioty.
  • Zarówno ty, jak i twoi przeciwnicy posiadacie unikalne umiejętności.
  • Trudne bitwy z bossami dostępne co pięć godzin.
  • Nieliniowa fabuła i zagmatwany świat.
  • Gra została przetłumaczona na 2 języki i w planach są kolejne.
  • Fantazja, do której chce się wrócić.

Wady gry:

  • Pojawiają się skargi na zarządzanie, ale programiści już nad tym pracują.
  • Istnieje pewna płatna zawartość, ale możesz grać bez niej.

Konkluzja: Esencja duszy to fajna gra RPG w klasycznym stylu, którą niestety nie lubi zbyt wiele osób. Niemniej jednak gra na pewno będzie miała swoją publiczność i została stworzona dla takich graczy.


Reklama

Pobierz Esencja duszy 1.8

Nowości w tej wersji
Hello World!
informacje ogólne
wersja 1.8 (8)
Data umieszczenia 2021-10-06 09:23
rozmiar 102.19 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/10/10 09:19
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |