Opis:

WazHack  to gra mobilna, w której musisz podróżować po lochach walcząc z różnymi potworami, korzystając z dostępnych rodzajów broni. Tutaj poziomy są generowane proceduralnie. Na każdego nowego gracza czekają nowe niebezpieczeństwa i przygody. Poznaj mroczny świat WazHack, podbij i przetrwaj!


To gra typu roguelike, która zmieni sposób, w jaki myślisz o gatunku. Gra spodoba się nawet tym, którzy wcześniej unikali lochów, uważanych za nudne i monotonne.

W WazHack bitwy stają się szczególnie ekscytujące ze względu na możliwość wyboru rodzaju broni spośród wielu innych. A różne rodzaje potworów wymagają wyjątkowego podejścia!


WazHack sprawi, że maksymalnie wykorzystasz wszystkie dostępne możliwości, aktywujesz zwoje w najbardziej stresującym momencie. Walcz, znajdź potężniejszą broń, aby wygrać jeszcze łatwiej! W WazHack będziesz musiał dużo umrzeć, ale nie oznacza to, że w grze są poziomy, których nie można przejść. Po określonej liczbie prób wszystko na pewno się ułoży!


Gdy zdobędziesz odpowiedni poziom, gra zaoferuje zmianę postaci, dostęp do pełnej wersji lochu. Tu zaczynają się naprawdę trudne przygody. Ważne jest, aby nadążać za tempem gry, aby przygotować się na ten moment.

Dla kogo jest WazHack? Dla graczy, którzy kochają walkę i trudność, taktykę. Jeśli nie boisz się wielokrotnych prób i częstych zgonów, podróż do lochów została stworzona specjalnie dla Ciebie. Istnieją jednak również trudności, z którymi mogą się zmierzyć absolutni początkujący. Jeśli nigdy nie grałeś w grę mobilną (lub bardzo rzadko), złożoność WazHack może być przytłaczająca. Tak, zwiększa się stopniowo, ale nie oznacza to, że przy całkowitym braku umiejętności będziesz w stanie uniknąć śmierci.


WazHack został już zainstalowany ponad trzy tysiące razy. Zawodnicy wystawili projektowi pozytywne oceny. Dziś średnia to ponad cztery gwiazdki na pięć.

Podziel się grą ze znajomymi, aby znaleźć ludzi o podobnych poglądach. Rywalizuj w WazHack!


Reklama

Pobierz WazHack 1.3.5.2035

Nowości w tej wersji
Version 1.3
Lots of new features: a few entirely new game mechanics such as "beliefs", new items such as eggs, and new monsters you'll have to discover for yourself. Enjoy!
This release adds support for Android TV devices.
Note: some older devices are not supported in this new version. See the website for old versions.
Version 1.3.3: fix startup crash on some devices (eg. Samsung Tab S)
Version 1.3.4: fixes for gamepad use in inventory
Version 1.3.5: game bugfixes, more device compatibility
informacje ogólne
wersja 1.3.5.2035 (2035)
Data umieszczenia 2017-06-18 08:26
rozmiar 29.93 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Waz na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/10/11 09:38
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |