Mafia Pride: Rodzinna
0 (0)

Mafia Pride: Rodzinna

Opis:

Mafia Pride: Family  to gra na urządzenia mobilne o życiu w wielkim i niebezpiecznym mieście, które realizuje plany gangów przestępczych. Są intrygi i spiski, mafia i wspólnicy. Wyrusz w ekscytującą podróż, aby dowiedzieć się, co naprawdę stało się z głównym bohaterem.


Fabuła Mafia Pride: Family rozpoczyna się od atakowanej postaci. A potem na pewno będziesz chciał zemścić się na przestępcach! Ale nie spiesz się z podejmowaniem pochopnych decyzji. Ponieważ jesteś dzieckiem wpływowej osoby w podziemiu, możesz stworzyć własny gang. Mafia Pride: Family dotyczy zmowy i zdrady, niebezpieczeństw i strzelanin.

Droga do zemsty zaczyna się od założenia własnej rodziny. Musisz zostać szefem, zdobyć autorytet innych bohaterów. A potem możesz walczyć z innymi frakcjami. W Mafia Pride: Family toczy się wieczna walka o władzę. Tutaj musisz tylko przeżyć!


W Mafia Pride: Family twórcy pozostawili graczowi swobodę wyboru członków drużyny. Wybierz swojego kapitana i uczestników, ale rób to mądrze. Od nich zależy honor i bezpieczeństwo! Każda postać w Mafia Pride: Family ma unikalne cechy i umiejętności, więc upewnij się, że członkowie twojej frakcji dokładnie się uzupełniają. Pozostań pośrodku przy wyborze umiejętności i cech.


Dużą uwagę w grze przywiązuje się do pompowania. Musisz stale zwiększać siłę ognia, ulepszać sprzęt i opracowywać najnowsze strategie. Bitwy w Mafia Pride: Family mogą być naprawdę niebezpieczne. Nie ma miejsca na błędy. Początkującemu starcia mogą wydawać się niezwykle trudne, ale z czasem każdy się do tego przyzwyczai. Im dłużej grasz w Mafia Pride: Family, tym łatwiej jest planować, nawigować i monitorować otoczenie.


Gra pozwala rozpocząć zawodową ścieżkę przestępcy od podstaw. Co to będzie? W Mafia Pride: Family tylko Ty możesz wpłynąć na los bohatera!

Rozwiąż zagadki, znajdź wspólników. Zanurz się w podziemiach!


Reklama

Pobierz Mafia Pride: Rodzinna 2021.9.29

Nowości w tej wersji
【What's New】
1. Villa: Added “Villa” page and new game content
2. Theme Event: Added exclusive theme event with new hero
3. Free Monthly Card: Added free monthly card
4. VIP Daily Rewards: Added VIP Chest

【Optimizations】
1. Fixed the problem of language adaptation
2 .Fixed the problem of abnormalities in Android 11 version

【BUG Fix】
1. Fixed the lag network issue in some situations
2. Fixed the problem of abnormalities in several UI
3. Improved network environment
informacje ogólne
wersja 2021.9.29 (510201627)
Data umieszczenia 2021-10-25 10:58
rozmiar 60.97 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/10/12 09:40
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |