Mafia Pride: Rodzinna
0 (0)

Mafia Pride: Rodzinna

Opis:

Mafia Pride: Family  to gra na urządzenia mobilne o życiu w wielkim i niebezpiecznym mieście, które realizuje plany gangów przestępczych. Są intrygi i spiski, mafia i wspólnicy. Wyrusz w ekscytującą podróż, aby dowiedzieć się, co naprawdę stało się z głównym bohaterem.


Fabuła Mafia Pride: Family rozpoczyna się od atakowanej postaci. A potem na pewno będziesz chciał zemścić się na przestępcach! Ale nie spiesz się z podejmowaniem pochopnych decyzji. Ponieważ jesteś dzieckiem wpływowej osoby w podziemiu, możesz stworzyć własny gang. Mafia Pride: Family dotyczy zmowy i zdrady, niebezpieczeństw i strzelanin.

Droga do zemsty zaczyna się od założenia własnej rodziny. Musisz zostać szefem, zdobyć autorytet innych bohaterów. A potem możesz walczyć z innymi frakcjami. W Mafia Pride: Family toczy się wieczna walka o władzę. Tutaj musisz tylko przeżyć!


W Mafia Pride: Family twórcy pozostawili graczowi swobodę wyboru członków drużyny. Wybierz swojego kapitana i uczestników, ale rób to mądrze. Od nich zależy honor i bezpieczeństwo! Każda postać w Mafia Pride: Family ma unikalne cechy i umiejętności, więc upewnij się, że członkowie twojej frakcji dokładnie się uzupełniają. Pozostań pośrodku przy wyborze umiejętności i cech.


Dużą uwagę w grze przywiązuje się do pompowania. Musisz stale zwiększać siłę ognia, ulepszać sprzęt i opracowywać najnowsze strategie. Bitwy w Mafia Pride: Family mogą być naprawdę niebezpieczne. Nie ma miejsca na błędy. Początkującemu starcia mogą wydawać się niezwykle trudne, ale z czasem każdy się do tego przyzwyczai. Im dłużej grasz w Mafia Pride: Family, tym łatwiej jest planować, nawigować i monitorować otoczenie.


Gra pozwala rozpocząć zawodową ścieżkę przestępcy od podstaw. Co to będzie? W Mafia Pride: Family tylko Ty możesz wpłynąć na los bohatera!

Rozwiąż zagadki, znajdź wspólników. Zanurz się w podziemiach!


Reklama

Pobierz Mafia Pride: Rodzinna 2022.2.16

informacje ogólne
wersja 2022.2.16 (602161503)
Data umieszczenia 2022-04-17 17:05
rozmiar 60.93 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/10/12 09:40
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |