Opis:

Kingsense  to gra mobilna osadzona w niesamowitym świecie przyszłości. Twórcy przewidzieli możliwość tworzenia oddziałów bojowych, biorących udział w kolejnych wydarzeniach. Trudno znaleźć projekt, który choć trochę przypomina Kingsense. To zupełnie wyjątkowe opracowanie, które pozwala stać się częścią ciekawej historii.


Głównym problemem mieszkańców Kingsense są wrogowie i mutanty atakujące mieszkańców. Musisz zostać dowódcą, który zajmie się rozwiązaniem tego problemu. Będziesz musiał podejmować szybkie decyzje, odkrywać świat pełen niebezpieczeństw.

W Kingsense zobaczysz prawdziwą moc uczuć. Możesz użyć ponad 40 różnych, aby uzyskać większą moc. Używaj mądrze swoich zmysłów, naucz się skupiać na potrzebach postaci w danej chwili. Kingsense to długoterminowy rozwój, ale unikalny leveling. Jeśli w innych grach proces ulepszania bohaterów może wydawać się strasznie nudny, Kingsense zmieni zdanie. Z każdą nową szansą, z każdym ulepszeniem, postać staje się naprawdę potężniejsza. Gracz może cieszyć się komfortem. I to właśnie to uczucie będzie nagrodą za testowanie.


Gra pozwala brać udział w różnorodnych bitwach, w których można korzystać z umiejętności ulubionych bohaterów lub testować nowe możliwości.

Oprawa wizualna Kingsense jest zaskakująca, ale efekty dźwiękowe są równie wartościowe. Do aktorstwa głosowego sprowadzono gwiezdną obsadę. Ciesz się wyglądem bohatera z wyjątkowymi osobowościami i pięknymi głosami!


Charakterystyczne cechy gry Kingsense na Androida:

  • możliwość wyboru ulubionych postaci z dostępnego zestawu;
  • unikalna koncepcja;
  • gra toczy się w niesamowitym futurystycznym świecie;
  • oszałamiające efekty wizualne, gwiezdne aktorstwo głosowe;
  • możliwość rozwoju, zdobywania postaci i rzeczy, zmiany składu bojowego.

Kingsense otrzymał pozytywne recenzje od użytkowników Google Play. Projekt jest całkiem nowy, ale jego potencjał jest imponujący. W przyszłości Kingsense otrzyma jeszcze więcej uwagi.


Reklama

Kingsense

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/10/13 09:36
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |