Battle and Kiss: College Fight
0 (0)

Battle and Kiss: College Fight

Opis:

Battle and Kiss: College Fight  to gra mobilna, w której na kampusie rozgrywa się prawdziwa intryga. Tutaj możesz poznać różne unikalne postacie, cieszyć się wirtualną komunikacją i stać się naprawdę popularną osobą w swoich kręgach. Jednak często trzeba zaczynać od małych rzeczy. Możesz poświęcić sporo czasu na standardowe zapoznanie się z działaniami i interfejsem Battle and Kiss: College Fight, ale wynik na pewno Cię nie zawiedzie.


W grze twórcom udało się dokładnie przekazać to, co dzieje się na terenie kampusu. Świat Battle and Kiss: College Fight wygląda jak żywy. Tutaj zmienia się pora dnia, a wraz z nią sytuacja. Gracz będzie mógł w każdej chwili obserwować co się dzieje lub brać w tym udział.

Szczególnie interesujący będzie udział w imprezach i innych wydarzeniach. Battle and Kiss: College Fight zachęca graczy do aktywności. Byłoby prawdziwym przestępstwem przegapić jakąś interesującą zawartość!


Battle and Kiss: College Fight nie obyło się bez romantycznego związku. W grze na pewno spotkasz różne boginie. I każdy może być twoim partnerem. Skorzystaj z okazji, nie przegap okazji do osobistej komunikacji, ciesz się romansem. To ważna część Battle and Kiss: College Fight, której nie można w żaden sposób zignorować.


Ale dlaczego gra tak się nazywa? Tutaj musisz walczyć z innymi bohaterami. Jak wspomniano powyżej, droga do chwały w Battle and Kiss: College Fight może być długa i trudna. Ale tak? Tak, kłopoty mogą czekać na ciebie wszędzie. Przygotuj się i rozpocznij bitwę! Popraw swoje umiejętności, ćwicząc regularnie.

W Battle and Kiss: College Fight rozwój odbywa się stopniowo. Gracz może nie zawsze zauważać, jak staje się silniejszy, ale porównując aktualne wyniki z początkiem gry, wszystko staje się oczywiste.

Battle and Kiss: College Fight ma wiele różnych działań. Stwórz własną historię na kampusie, spotkaj się i zakochaj!


Reklama

Pobierz Battle and Kiss: College Fight 1.0.7

informacje ogólne
wersja 1.0.7 (7)
Data umieszczenia 2021-10-25 10:59
rozmiar 549.56 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/10/14 09:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |