The Lord Of The Rings: Rise To War
0 (0)

The Lord Of The Rings: Rise To War

Opis:

The Lord Of The Rings: Rise To War  to gra mobilna, która z pewnością zachwyci wszystkich fanów legendarnej trylogii Tolkiena. Akcja toczy się w świecie, który kiedyś istniał w doskonałej harmonii. Ale teraz zaczyna się nowa wojna. Los Śródziemia jest w twoich rękach. A Władca Pierścieni: Rise To War nie da ci prawa do popełnienia błędu!

Jeśli czytałeś książki lub oglądałeś filmy, to wiesz, że równowaga załamała się z powodu pierścienia. W Władcy Pierścieni: Rise To War każdy chce wejść w posiadanie tego artefaktu.


W grze gracz poznaje ogromny świat pełen niebezpieczeństw i niesamowitych piękności. Spróbuj zbadać każdy zakątek, aby stworzyć pełny obraz.

Gra Władca Pierścieni: Rise To War może się spodobać nawet tym, którzy nie znali twórczości Tolkiena. Dla takich graczy gra będzie bardziej przypominać bitwy na dużą skalę bez wyraźnej fabuły. Ale w tym też nie ma nic złego! Dla wielu instalacja Władcy Pierścieni: Rise To War może być zachętą do czytania książek lub oglądania filmów.

Jeśli naprawdę podoba ci się ta gra, przyda ci się dogłębne przestudiowanie wszechświata.


W The Lord Of The Rings: Rise To War istnieje możliwość stworzenia własnej osady (a nawet konieczność). Tutaj możesz aktywować swoje zdolności i wyobraźnię, stworzyć piękną, funkcjonalną i bezpieczną przestrzeń. Władca Pierścieni: Rise To War otwiera o wiele więcej możliwości, ale gracz będzie je poznawał stopniowo. W tej grze każdy może znaleźć coś dla siebie! Dotyczy to również książek i filmów tematycznych. Ciesz się kontrastami Śródziemia i każdą minutą spędzoną we Władcy Pierścieni: Rise To War.

Dziś gra zyskała popularność w Google Play. Został pobrany prawie 30 000 razy. Fenomen popularności Władcy Pierścieni: Rise To War w pięknym opakowaniu i bogatej zawartości. Wykorzystaj każdą okazję, aby stać się silniejszym. Twórz, wymyślaj, projektuj i buduj, aby zdobyć władzę!

Z biegiem czasu The Lord Of The Rings: Rise To War będzie ewoluować.


Reklama

Pobierz The Lord Of The Rings: Rise To War 1.0.175205

Nowości w tej wersji
1. Season 3 - Rebuilding Glory is now available!
2.Experience and Interface Optimization.
3. Fixed language and technical bugs.
informacje ogólne
wersja 1.0.175205 (1175205)
Data umieszczenia 2022-04-17 10:55
rozmiar 111.88 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

ngpush

ngpush

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/10/16 09:05
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |