Opis:

Pokemon UNITE  to zespołowa gra mobilna, w której musisz kontrolować Pokemona i brać udział w licznych bitwach. Jedź na wyspę, poszukaj autokaru, aby rozpocząć niesamowitą przygodę! W Pokemon UNITE będziesz musiał uważnie monitorować poczynania swoich sojuszników. Tutaj możesz wygrać tylko dzięki dobrze skoordynowanej pracy zespołowej. Nie zapomnij zauważyć błędów przeciwników, aby uzyskać dodatkową przewagę.


Stopniowo powinieneś rozwijać Pokémony i doskonalić swoje umiejętności walki. Przynieś zwycięstwo zespołowi, koncentrując się na otaczającej sytuacji, szybko podejmując ważne decyzje. Może się to wydawać zniechęcającym zadaniem dla początkujących, ale doświadczeni użytkownicy już wymyślili własną strategię, aby poprowadzić ich do zwycięstwa.

Rozpoczęcie pracy z Pokemon UNITE jest dość łatwe. To tłumaczy popularność projektu (poza stylem uwielbianym przez wielu użytkowników). Najpierw musisz przestudiować interfejs, obserwować działania innych użytkowników, a następnie w pełni zaangażować się w grę, zmieniając sytuację na polu bitwy.

Trenerzy mają możliwość dostosowywania stylów Pokémon poprzez dodawanie różnych strojów. W Pokemon UNITE użytkownik może samodzielnie decydować, jak będą wyglądać te fantastyczne stworzenia.


Gra pozwala łączyć zdolności stworów, aby wzmocnić drużynę. To pozwala uwolnić prawdziwy potencjał Pokémonów.

Aby zademonstrować swoje umiejętności światu, weź udział w meczach rankingowych Pokemon UNITE. Tutaj możesz trzeźwo ocenić swój poziom gry, znaleźć słabości, walczyć z tymi, którzy mają podobne doświadczenie. Jest to najłatwiejszy i najbardziej niezawodny sposób na zwiększenie całkowitych wygranych Pokemon UNITE. Ale gra nie zawsze będzie działać płynnie! Jeśli nigdy nie brałeś udziału w meczach rankingowych, na pewno napotkasz trudności.


Pokemon UNITE zyskał ogromną popularność w Google Play. Setki graczy są już online. W tej chwili twórcy stale ulepszają Pokemon UNITE, aby przyciągnąć nowych graczy.


Reklama

Pobierz 1.5.1.1

Nowości w tej wersji
・Battle Pass 7—titled Pokébuki—is now available, allowing players to get stylish Holowear and Trainer fashion items!
・On May 1 at 00:00 UTC, the UNITE Club membership—a new value-packed subscription service—will become available, and with it comes various benefits!
・Adjustments to some aspects of the UI
・Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.5.1.1 (421955)
Data umieszczenia 2022-05-21 07:22
rozmiar 594.27 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

dostęp do ustawień Bluetooth

Pozwala aplikacji na konfigurowanie lokalnego urządzenia z Bluetooth oraz na wykrywanie urządzeń zdalnych i parowanie z nimi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

AD_ID

AD_ID

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/10/17 09:28
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |