Opis:

SUBG  to gra, w której możesz zmierzyć się z szeroką gamą graczy z całego świata. W SUBG dostępne są różne tryby. Są bitwy dla 8 graczy, mecze drużynowe, w których każda drużyna ma 4 graczy, zdobycie flagi, bomba.

Jeśli chcesz, aby gra była jeszcze ciekawsza, połącz siły ze znajomymi. Czatuj w serwisie zewnętrznym, aby aktywnie komunikować się podczas meczu. To da Twojemu zespołowi ogromną przewagę nad innymi użytkownikami.

Aby ciągle wygrywać SUBG, musisz strzelać celnie i na czas. Niektórzy będą musieli nauczyć się tego od zera. Jednak sterowanie w SUBG jest proste, więc możesz wreszcie przyzwyczaić się do gry w kilka godzin po rozpoczęciu.


Niech dokładność odgrywa decydującą rolę, nie wolno nam zapominać o szybkości. Musisz chować się przed przeciwnikami, tylko czasami przykuwając ich wzrok. W przeciwnym razie ryzykujesz śmiercią.

SUBG uosabia najlepsze cechy i charakterystyczne cechy strzelanek, które zyskały ogromną popularność na całym świecie. Mimo to gra pozostała wyjątkowa.


Dziś deweloperzy są na samym początku ścieżki, ale projekt ma ogromny potencjał. Liczba pobrań przekroczyła trzy tysiące. Oznacza to, że każdy, kto chce znaleźć przeciwników online, zawsze może to zrobić. Chociaż SUBG jest nowy, nie powinieneś się martwić o znalezienie dopasowania. Należy zauważyć, że popularność projektu będzie rosła dopiero w przyszłości. Deweloperzy dokładają wszelkich starań, aby ulepszyć projekt i zwrócić na niego uwagę.


SUBG ma już ogromny wybór broni, z których każda jest używana do wyjątkowego celu. Chcesz być snajperem czy iść do piekła? Wybierz siebie!

Charakterystyczną cechą SUBG jest realistyczna grafika, która zapewnia maksymalne zanurzenie w rozgrywce. Ale do pewnego stopnia może to utrudniać efektywną naukę. Początkującym może być trudno wykryć wrogie jednostki. Ale wraz z doświadczeniem gry wszystkie trudności znikają. Potem okazuje się, że sceneria i otoczenie w SUBG mogą się podobać.


Reklama

Pobierz SUBG 4.1

informacje ogólne
wersja 4.1 (5)
Data umieszczenia 2021-09-25 06:57
rozmiar 33.14 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/10/18 09:00
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |