The Godfather: Family Dynasty
0 (0)

The Godfather: Family Dynasty

Opis:

The Godfather: Family Dynasty  to wciągająca gra na Androida o niekończącym się bogactwie i sprawach podziemi, która zyskała ogromną popularność w Google Play. Obecnie projekt jest aktywnie rozwijany. The Godfather: Family Dynasty został pobrany ponad 120 000 razy, a recenzje dotyczące projektu są prawie wszystkie pozytywne. Publiczność szczęśliwie zaakceptowała grę i okazała się gotowa, by stać się częścią podziemia.


The Godfather: Family Dynasty to legendarna opowieść o władzy, wrogości i wzbogaceniu. W tym miejscu gracz może robić postępy i wywierać wpływ. Ale za każdym razem robi coraz więcej wrogów. Każda godzina spędzona w grze ją komplikuje, dodaje nowe niebezpieczeństwa i możliwości. Nadążaj za tempem The Godfather: Family Dynasty, rozwijaj się harmonijnie i staraj się minimalizować ryzyko.

Tutaj każdy przyjaciel może w sekundę stać się wrogiem. Nie możesz ufać nikomu. Musisz wiedzieć wszystko o intencjach wroga i nigdy nie tracić z oczu swoich przyjaciół. Gracz, który zainstalował The Godfather: Family Dynasty, musi być zawsze gotowy do wzięcia udziału w wirtualnej bitwie, która zakończy się tragedią dla jednej ze stron.

Rezydencja jest centrum podziemia. Musisz przejąć władzę w okolicy, a następnie ją wyznaczyć, w końcu ją wzmocnić. W The Godfather: Family Dynasty będziesz musiał zarządzać majątkiem, organizować ochronę, wizualizować najgorsze scenariusze. Każdy może być wrogiem w The Godfather: Family Dynasty. A twoim zadaniem będzie ograniczenie ewentualnych szkód.


Zbierz własny zespół, aby zapewnić bezpieczeństwo, skieruj wszystkie swoje siły do ​​walki z apostatami. Każda nowa sesja gry The Godfather: Family Dynasty może zaczynać się od zagrożenia. Awansuj, ulepszaj się i pozostań lojalny wobec grupy, aby przejść dalej.

Zdesperowani ludzie trafiają do podziemi, gotowi w każdej chwili stracić życie. The Godfather: Family Dynasty to luksus, ryzyko i niebezpieczeństwa. Tutaj wszyscy są w tym samym składzie, ale szukają osobistego zysku. Co to będzie dla Ciebie?
Reklama

Pobierz The Godfather: Family Dynasty 2.10

Nowości w tej wersji
Update:
1. Some Optimizations.
2. Some bugs have been fixed.
informacje ogólne
wersja 2.10 (2100)
Data umieszczenia 2022-04-14 13:27
rozmiar 251.16 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

AD_ID

AD_ID

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Wszystkie aplikacje FT Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/10/19 09:05
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |